Plotme [arsa] Plugini Buglu Çıktı!!!!.. içeri............

Manga34TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar geçen gün serverimde arsaları gezerken bu bugu buldum sebebi nedir bilen varmı?

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bence bu bug değil.Belki dünya sona erdiği için böyle olmuştur?

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
olum sen 1.6.2 sürümüne gir multi ye doğrudan bağlan play.zetoxcraft.com yaz sonra /register şifren tekrar şifren sonra zümrütü eline alıp sağ tık yap crative seç plotmeler çıkcak p auto yaz iyice uzaklarda vercek git git git bak taaki yorulana kadar yorul bi boş arsada durup /p claim yaz sonra sabah tekrar kalk /p h yaz en son yerden başlatçak 2 arsada bug var neyse sonra arsayı sAtma komutu vardı unuttum bul yaz sonra git öyle devam et 2 hafta böyle devam et sonra bak gör sonu varmıymış ?

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
olum sen 1.6.2 sürümüne gir multi ye doğrudan bağlan play.zetoxcraft.com yaz sonra /register şifren tekrar şifren sonra zümrütü eline alıp sağ tık yap crative seç plotmeler çıkcak p auto yaz iyice uzaklarda vercek git git git bak taaki yorulana kadar yorul bi boş arsada durup /p claim yaz sonra sabah tekrar kalk /p h yaz en son yerden başlatçak 2 arsada bug var neyse sonra arsayı sAtma komutu vardı unuttum bul yaz sonra git öyle devam et 2 hafta böyle devam et sonra bak gör sonu varmıymış ?
:o

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
dene bakalım dur bavulunu toplamana yardım ediyim rpg gibi :D
/do bavulunu toplar
/me yardım edebilirmiyim der
/do elbette der
/me yardım eder
/me nerdeyse bitirir ve bavul dolar eşya kalmaz
/me hadi bay bay yolun açık olsun der
/do sağol :D der

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
dene bakalım dur bavulunu toplamana yardım ediyim rpg gibi :D
/do bavulunu toplar
/me yardım edebilirmiyim der
/do elbette der
/me yardım eder
/me nerdeyse bitirir ve bavul dolar eşya kalmaz
/me hadi bay bay yolun açık olsun der
/do sağol :D der
:D(bunu yapmaktan sıkıldım)

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
denedim bulamadım aga