Minecraft 1.7.2

Leqral

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraft 1.7.2 açıyorum ama An update to your launcher is available and is required to play 1.7.2.Please restart your launcher diyor(Launcher yeni sürümü çıktı lütfen yeniden başlatın gibi bir şey :D) diyor.
Launcher'ı güncellemek için bir uyarı vermiyor ve dediği gibi kapatıp açıyorum ama olmuyor lütfen yardım edin.
(Crackliyim)

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
Aynısı bendede oluyor daha sabah 1.7.1 denedim şimdi konu paylaşacaktım gerek kalmadı.

Angora_06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft 1.7.2 açıyorum ama An update to your launcher is available and is required to play 1.7.2.Please restart your launcher diyor(Launcher yeni sürümü çıktı lütfen yeniden başlatın gibi bir şey :D) diyor.
Launcher'ı güncellemek için bir uyarı vermiyor ve dediği gibi kapatıp açıyorum ama olmuyor lütfen yardım edin.
(Crackliyim)
Sorun Bendede Var MineCraftın Son Launcher Updatesi Cracklileri Etkisiz Hale Getirdi MineShafter Dahil TeamExtreme Dahil Tüm MineCraftlar Dahil Yeni Launcher Hacki Çıkana Kadar Bekleyeceğiz :(

memoliqs

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Beyler 1.7.2 crackli launcher ne zaman çıkar tahmini olan varmı ? :creeper:

Leqral

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sorun Bendede Var MineCraftın Son Launcher Updatesi Cracklileri Etkisiz Hale Getirdi MineShafter Dahil TeamExtreme Dahil Tüm MineCraftlar Dahil Yeni Launcher Hacki Çıkana Kadar Bekleyeceğiz :(
Evet bende TeamExtreme kullanıyorum :( En fazla 13w41b(galiba buydu.) snapshot'ını açabiliyordu.

ENlGMA

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Crack'li kullanan kullanıcıları devre dışı bıraktı. Bu update luncher'ın 1.7.2 dosyalarını indirmesine izin vermiyor. Yeni bir crack'li luncher çıkarsa şayet oynayabilecez. İnşallah hemen ilgilenirler bu konuyla.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
Ne güzel oldu şimdi bende yeni geçmiş sayılırdım. Suç adamlarında değil ki şimdi.

korayerol1362

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
pff 1.7.2 oynıyamıcam[DOUBLEPOST=1383036375,1383036244][/DOUBLEPOST]n.o.d.u.s un 1.7.2 sini yüklersem belki açılır oda

Son düzenleme: