Minecraft Türkiye - Genel Af

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
o değilde bizim puanlar hala gelmedi ya gariban kaldım ben :D 2464 çok büyük rakam onların yarısı banları açılmasına rağmen girmeyecektir kesin banlandığı anda bırakmıştır forumu

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
@craft_man saygılar (:
Öncelikle Benim Gibi Yeni Moderatörlere Başarılar

Sonralıkla spamcılık avına başlıyoruz ve bunun düzeleceğini söyleyip inandıktan sonra neden forumu düzeltemeyelim ?

Üye Olarak Mesaj Yazsaydım
eğlenmek herkesin hakkı
kötülerden kaçınmak iyi bir iştir
her zaman üye bile olsanız kötülere kötülükle karşılık vermeyip olayı düzeltmemiz gerekiyor
Kavga/Sinir olmayacak şekilde forumumuzun ilerlemesi çok güzel olur ve bunun için uğraşılıyor
Bütün Kötülükler Bittiğinde Bilinki Türkiyenin Hatta Dünyanın En iyi forumu olur bu forum

Neden böyle dedim
çünkü size güç vermek için.
yani canlanınki bu forumu düzeltelim

İyi Forumlar

Oquzpaul

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim mesajlar gitmedi çünkü forumu bırakmıştım tekrar başladığımda isyan vardı sebep buymuş :)

Kedupela

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu af hak edilmemiştir;
Ben inanıyorum ki bu affı hakkedecek her hangi bir davranışta bulunmadınız, bulunmayacaktınız. Dün hesap sorarcasına neden banlanıyor, neden uzaklaştırılıyor bu üyeler diye dayandım yönetime lakin bana nedenlerini, sebeplerini gösterdiklerinde anladım, utandım sizden. Size diğer HİÇBİR forumun izin vermediği başka forumun reklamını yapma hakkını tanıdılar lakin gördük ki bununda suyunu çıkardınız. Kibarca belirtildi size bunun hoş karşılanmadığı, abartmamanız gerektiği lakin siz bu kibarlığa, hoş görüye küfürler ile cevap verdiniz, değerini bilmediniz. Uzaklaştırılmanız kaçınılmaz oldu. Bu uzaklaştırmadan ders çıkaracağınıza üzerinde bile düşünmediniz, neden yasaklandık, kötü bir şey mi yaptık diye. “Haksız” yere uzaklaştırma dediniz.

Utanmadan başka hesaplar açtınız, küfüre devam ettiniz, forumun düzenini bozmaya çalıştınız. Bir yazı gördüm direkt alıntı yapıyorum kavramanız için:
Adam demiş: “Craft_man babaannesi kaşar” sonra ki yorumlarında yazıyor “Kendimi tutamıyorum abi hiçbir suçum olmadığı halde 5 hesabım ban yedi bu 6. :(“ rencide etmemek için isim vermekten kaçınıyorum lakin söylemek zorundayım; anlamanızda ciddi sorunlar oluştuğunu düşünüyorum, siz kişisel olmayan bir konuyu kişiselmişçesine ailesinden birisine küfreder bir çözüme ulaştıracağınızı düşünüyorsanız, mental sorunlarınız var demektir. Onu geçiyorum madem bu forumdan hoşlaşmıyorsun, madem sevmiyorsun, niye “6.” Hesabını açıyorsun hiç mi utanmıyorsun bu yüzsüzlüğe, bu umarsızlığa…

Lakin bu anasına, babasına sövdüğünüz ekip günde 800’den fazla düzenleme yapıyor; spamları siliyor, gereksiz konuları taşıyor, düzeni bozan üyeleri uyarıyor, ben kendi anımdan anlatıyım; bu adamlar hızını alamıyor bundan düzenleyecek konu kalmıyor bana mesaj atıyor yardım gerekiyor mu diye ben düşünüyorum herhalde şakalaşıyor benimle, bende şakalaşırcasına evet dediğimde geliyor yardım ediyor ve üstüne üstlük her hangi bir kazanç amacı gütmüyor bunların hepsini gönüllülük esası ile yapıyor. Siz gelip bu adamların, bayanların annesine, babasına utanmadan, büyük bir yüzsüzlükle sövüyorsunuz, küfür ediyorsunuz, yerden yere vuruyorsunuz. Bunların üstüne bu ekip size bir damla, bir gıdım kin gütmüyor bozulmuyor.

Lakin görevini yapıyor sizi uzaklaştırıyor, siz bunu anlamamış gibi yapıyorsunuz, anlamak istemiyorsunuz. Bu af son kez gösterdiklerini umduğum bir hoş görüdür bununda suyunu çıkarmamanız, yaşanan olayların birincil sorumlularının sizler olduğunu anlamanız, kavramanız hatta ve hatta içselleştirmeniz isteği ile yazdım bu yazıyı, umarım birazda olsun etkisi olmuştur…

WhoIsLance

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu af hak edilmemiştir;
Ben inanıyorum ki bu affı hakkedecek her hangi bir davranışta bulunmadınız, bulunmayacaktınız. Dün hesap sorarcasına neden banlanıyor, neden uzaklaştırılıyor bu üyeler diye dayandım yönetime lakin bana nedenlerini, sebeplerini gösterdiklerinde anladım, utandım sizden. Size diğer HİÇBİR forumun izin vermediği başka forumun reklamını yapma hakkını tanıdılar lakin gördük ki bununda suyunu çıkardınız. Kibarca belirtildi size bunun hoş karşılanmadığı, abartmamanız gerektiği lakin siz bu kibarlığa, hoş görüye küfürler ile cevap verdiniz, değerini bilmediniz. Uzaklaştırılmanız kaçınılmaz oldu. Bu uzaklaştırmadan ders çıkaracağınıza üzerinde bile düşünmediniz, neden yasaklandık, kötü bir şey mi yaptık diye. “Haksız” yere uzaklaştırma dediniz.

Utanmadan başka hesaplar açtınız, küfüre devam ettiniz, forumun düzenini bozmaya çalıştınız. Bir yazı gördüm direkt alıntı yapıyorum kavramanız için:
Adam demiş: “Craft_man babaannesi kaşar” sonra ki yorumlarında yazıyor “Kendimi tutamıyorum abi hiçbir suçum olmadığı halde 5 hesabım ban yedi bu 6. :(“ rencide etmemek için isim vermekten kaçınıyorum lakin söylemek zorundayım; anlamanızda ciddi sorunlar oluştuğunu düşünüyorum, siz kişisel olmayan bir konuyu kişiselmişçesine ailesinden birisine küfreder bir çözüme ulaştıracağınızı düşünüyorsanız, mental sorunlarınız var demektir. Onu geçiyorum madem bu forumdan hoşlaşmıyorsun, madem sevmiyorsun, niye “6.” Hesabını açıyorsun hiç mi utanmıyorsun bu yüzsüzlüğe, bu umarsızlığa…

Lakin bu anasına, babasına sövdüğünüz ekip günde 800’den fazla düzenleme yapıyor; spamları siliyor, gereksiz konuları taşıyor, düzeni bozan üyeleri uyarıyor, ben kendi anımdan anlatıyım; bu adamlar hızını alamıyor bundan düzenleyecek konu kalmıyor bana mesaj atıyor yardım gerekiyor mu diye ben düşünüyorum herhalde şakalaşıyor benimle, bende şakalaşırcasına evet dediğimde geliyor yardım ediyor ve üstüne üstlük her hangi bir kazanç amacı gütmüyor bunların hepsini gönüllülük esası ile yapıyor. Siz gelip bu adamların, bayanların annesine, babasına utanmadan, büyük bir yüzsüzlükle sövüyorsunuz, küfür ediyorsunuz, yerden yere vuruyorsunuz. Bunların üstüne bu ekip size bir damla, bir gıdım kin gütmüyor bozulmuyor.

Lakin görevini yapıyor sizi uzaklaştırıyor, siz bunu anlamamış gibi yapıyorsunuz, anlamak istemiyorsunuz. Bu af son kez gösterdiklerini umduğum bir hoş görüdür bununda suyunu çıkarmamanız, yaşanan olayların birincil sorumlularının sizler olduğunu anlamanız, kavramanız hatta ve hatta içselleştirmeniz isteği ile yazdım bu yazıyı, umarım birazda olsun etkisi olmuştur…

Okuyamadım ama anlamlıdır kesin.

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Sebepsiz yere suçladınız, sövdünüz, iftira attınız.Kuralları bildiğiniz halde uymak istemediniz. Nefsinize hakim olamadınız yenik düştünüz. Kendi yaptığınız kötü davranışları görmek istemediniz. Kötü davranışlarınıza verilen karşılıklara, haksız olduğunuzu bildiğiniz halde gereksiz bir amaç uğruna iftira atmaya ve ahlaksız davranmaya devam ettiniz.Post kasmaya ünvan yapmaya çalıştınız. Ufak bir hata oldu oda yetkililer yüzünden değildi, ''canın sağolsun olur böyle şeyler'' demek yerine bunu da büyüttünüz. O bütün yaptıklarınıza rağmen, hiç haketmemenize rağmen sizi bağışladı. Hayla bu tutumunuzu devam ettirdiğiniz belli oluyor. İnsan yaptıkları için özür diler. Büyük bir kısmınız yasaklandığını unutmaz fakat attığı küfürleri ve spamları ve craftmanın sizi bağışladığını unutmayı tercih eder utanmadan bu forumu kullanmaya devam eder.Af edilmeyi değil insan yerine konmayı bile hak etmiyorsunuz...

Son düzenleme:
L

LifeTaker

Ziyaretçi
İnsanların neden bu kadar bu foruma laf ettiğini anlamış değilim. Bu laf edenlerin çoğu oradan buradan (ki büyük ihtimalle youtube kanallarındaki abilerinden) duydukları lafları taşıyorlar foruma. Eminim anlamını bile bilmiyorlardır söyledikleri sözlerin. Bazıları var onlar da kasti yapıyor. Amaçlarının ne olduğunu ben anlayamadım şahsen. Umarım @craft_man ve ekibi moralini bozmuyordur bu sözlerle :) Sonuna kadar arkanızdayım/ız :)[DOUBLEPOST=1383926854,1383926812][/DOUBLEPOST]
Sebepsiz yere suçladınız, sövdünüz, iftira attınız.Kuralları bildiğiniz halde uymak istemediniz. Nefsinize hakim olamadınız yenik düştünüz. Kendi yaptığınız kötü davranışları görmek istemediniz. Kötü davranışlarınıza verilen karşılıklara, haksız olduğunuzu bildiğiniz halde gereksiz bir amaç uğruna iftira atmaya ve ahlaksız davranmaya devam ettiniz.Post kasmaya ünvan yapmaya çalıştınız. Ufak bir hata oldu oda yetkililer yüzünden değildi, ''canın sağolsun olur böyle şeyler'' demek yerine bunu da büyüttünüz. O bütün yaptıklarınıza rağmen, hiç haketmemenize rağmen sizi bağışladı. Hayla bu tutumunuzu devam ettirdiğiniz belli oluyor. İnsan yaptıkları için özür diler. Büyük bir kısmınız yasaklandığını unutmaz fakat attığı küfürleri ve spamları unutmayı tercih eder utanmadan bu forumu kullanmaya devam eder.Af edilmeyi değil insan yerine konmayı hak etmiyorsunuz...
o hayla her şeyi bitirdi be dostum :(

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnsanların neden bu kadar bu foruma laf ettiğini anlamış değilim. Bu laf edenlerin çoğu oradan buradan (ki büyük ihtimalle youtube kanallarındaki abilerinden) duydukları lafları taşıyorlar foruma. Eminim anlamını bile bilmiyorlardır söyledikleri sözlerin. Bazıları var onlar da kasti yapıyor. Amaçlarının ne olduğunu ben anlayamadım şahsen. Umarım @craft_man ve ekibi moralini bozmuyordur bu sözlerle :) Sonuna kadar arkanızdayım/ız :)
Onların Amacı @craft_man ı kötüleyip forumu batırmak
ve neden çıktığını şu ana kadar kimse bilmiyor