Çocukluğumuzdan Kalma Çocuksu Saflıklarımızı İtiraf Ediyoruz :D

Chypie06

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
bitiremediğim tabakların enarına kağıt peçete sıkıştırırım arkamdan ağlarken gözyaşları masayı ıslatmasın diye

MasterX

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Boyle bir konunun olmasi saçma. Forumun %90nu çocuk ve yorum yazanlarin yarisindan coguda 10 yasinda falandir.

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kendimi ben spiderman gibi duvara tırmanmak istiyom diyodum sonra her parmağama bant yapıştırdım ayak parmaklarımada ama tırnağıma yapıştırdım duvarın tutcağı şekilde sonra duvara tırmanmaya çalıştım sonra donggg!!!! sırt üstü yere düştüm sonra bantlar duvarda kaldı :D[DOUBLEPOST=1387754805,1387754701][/DOUBLEPOST]
Boyle bir konunun olmasi saçma. Forumun %90nu çocuk ve yorum yazanlarin yarisindan coguda 10 yasinda falandir.
onlarda 6 5 3 yaşındaki olayların yazsınlar??????????

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Köydeyken bahçede duran eski bi pickup vardı bayabi eskiydi artık nere gitti bilmiyorum galiba komşunundu gece gece çıkar kontağı çevirirdim farları açardım ne anlıyordum o zaman bilmiyorum.

Exeroth

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Misafir gelmisti, herkes televizyon izliyordu. Ben de televizyonun onunde oyuncak oynuyordum. Sonra babam kanali degistirdi spiker gol sevinciyle bagiriyordu. Ben de "amca bana gıjdııı!" Diye aglamistim.

LMAOOOO benden bu kadar gencler :( devam edin takipteyim :D

Apple Ipod cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Misafir gelmisti, herkes televizyon izliyordu. Ben de televizyonun onunde oyuncak oynuyordum. Sonra babam kanali degistirdi spiker gol sevinciyle bagiriyordu. Ben de "amca bana gıjdııı!" Diye aglamistim.

LMAOOOO benden bu kadar gencler :( devam edin takipteyim :D

Apple Ipod cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
ahahahahhaha :D[DOUBLEPOST=1387820550,1387820431][/DOUBLEPOST]sebzeler ağaçta yetişir meyveler yerde yetişir sanıyodum :D

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
10-11 Yaşındayken Metin2 Oynuyordum Anneme Hemen Anlattım Oyunu Anne Çok Güzel Skiller Var Dedim Bi Çakdi :D Ozamandan Beri Töbeliyim :D Yetenek Diyorum Artik Her Oyunda . :D

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
s
10-11 Yaşındayken Metin2 Oynuyordum Anneme Hemen Anlattım Oyunu Anne Çok Güzel Skiller Var Dedim Bi Çakdi :D Ozamandan Beri Töbeliyim :D Yetenek Diyorum Artik Her Oyunda . :D
sana terbiyesiz ne küfrediyon dedi dimi :D skill şu anda sölersem ban yiyeceğim bi kelimeye benziyoda :D

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
tamam ben de itiraf ediyorum :D bi kere annemin doğum günüydü
bende ağlamıtım neden benim doğum günüm diye :D:D sonra iyiki doğdn dediler bana[DOUBLEPOST=1387821610,1387821557][/DOUBLEPOST]
s

sana terbiyesiz ne küfrediyon dedi dimi :D skill şu anda sölersem ban yiyeceğim bi kelimeye benziyoda :D
bende skypeden konuurken skinin güzelmiş diyom annem geliyor sus be diyor :D

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tamam ben de itiraf ediyorum :D bi kere annemin doğum günüydü
bende ağlamıtım neden benim doğum günüm diye :D:D sonra iyiki doğdn dediler bana[DOUBLEPOST=1387821610,1387821557][/DOUBLEPOST]
bende skypeden konuurken skinin güzelmiş diyom annem geliyor sus be diyor :D
:D bu büyükler bizi hiç anlamıyo dimi :D mesela skype den skinin baya cool diyom annemde diyoki küfretme küfretmek ayıp diyor :D[DOUBLEPOST=1387821961][/DOUBLEPOST]
Eskiden ben sınav sorularını ilk önce B işaretlemişim,doğru çıktı ve hep B doğru sandım ve bütün soruları B işaretlemiştim :D

Eskiden ATV magazinindeki abibu diyordu bende korkuyordum :D
ahahahah :D[DOUBLEPOST=1387822214][/DOUBLEPOST]
Eskiden hep beni "Gonome geldi" deyip gonome taklidi yaparak korkuturlardı :/

Karanlıktan,Yükseklikten,Kapalı alandan çok korkardım.. bir defasında abimle oynarken beni dolabın üzerine çıkardı ışığı kapadı ve kapıyı çıktıktan sonra kapattı.. 3 korkumda aynı anda vurunca.. beden daha fazla dayanamadı tabi :D

Küçükken ansiklopedilere bakarken böcekleri görünce çok pis korkardım ayı gibi basarlardı resimleri.. abim fln da gelir korkuturdu onunla D:
Sırf bu yüzden hala sinek vb. hayvanlardan tırsarım

Sonunda "tm" bulunan oyunları Türk oyunu sanardım "Tm:Türk Malı" hesabı.. sırf bu sebeple yıllarca quake 3 Türk oyunu demiştim :D
o zamanlar galaxy life olsaydı galaxy life'ıda türk malı zannaederdin asdaasdsasdsdfds