Komut bloğu

banqbanq06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar server'ımda komut bloğunu kullanamıyorum bi kaç kişi aktif etmen lazım dedi nasıl olucak bilen biri lütfen yardım etsin

Puntono

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar server'ımda komut bloğunu kullanamıyorum bi kaç kişi aktif etmen lazım dedi nasıl olucak bilen biri lütfen yardım etsin
Önce komutu yazacaksın sonra komut bloğuna bağlı bir devreyi çalıştıracaksın.Bir basınç plakasını komut bloğuna bağla; kızıltaş(redstone) ile.Komutu yaz ve basınç plakasına bas.

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar alakasız olcak ama; nasıl konu açılıyor acaba ? Bu konunun sahibinden de özür diliyorum konuyu kirlettiğim için...

banqbanq06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
komut bloğu bu serverda kullanılmaz diyor

marlosbilgin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
crative olursan oluyor benim arkadaşım onunla bir yere işinlaniyorrr

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
server.porperties'e gir. orada enable-command-block= yazar. onu enable-command-block=true yap. Yoksa yandakini kopyala yapıştır yap. Düzelir sorun. eğer too many items yok ise almak için de /give Adınıyaz 137 64 yaz.

R

Reloven

Ziyaretçi
Arkadaşın Dedigi Gibi Server.propertiesten Yapabilirsin Ancak Yine Olmazsa Oyuna Girip /gamerule commandblock true yaz

R

Reloven

Ziyaretçi
Her Serverde Çalısmaz Derken ?? GameRule'den Ve Server.properties'ten Acık Oldugu Sürece Her Serverde Kullanılabilinir

R

Reloven

Ziyaretçi
Hortlattıgın Konuya Bak Oha Dedim Bildigin 1 Yıl Olcak Nerdeyse