• Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
Kaynak ikonu

Tanıtım Arcenia Design - Çok Katmanlı (Parallax) Konu Tasarımı - Karanlığın Altın Parıltısı:vız:
ARCENIA NETWORK
Ekibinden tüm foruma selam!


Daha önceden bu türün benzerini deneme olarak yapmıştık, ve gelen yorumlar iyi yöndeydi. Forumdaki veya forum dışı kişilerin her zaman göremeyeceği bir tür olduğunu grafik piyasasının ilerleyişini takip ederek anladığımız bir düşüncedir. Biz de dedik ki neden daha iyisini tekrar denemiyoruz.

" İhtiyaç doğrultusunda konu tasarımının diğer bölümleri, yapılan bölümlerdeki tasarımlar kullanılarak devam ettirilebilir. ":sgül: YAPIMCI
@Majoras

Değerli vaktinizi konumuzu incelemeye harcadığınız için teşekkür eder ve bir önceki konularımıza bakmanızı öneririz.

Bir önceki grafik konusu.
Bir önceki logo konusu.
Bir önceki mimari konusu.
Bir önceki launcher konusu.
Bir önceki web script konusu.

[ KALİTENİN NİRVANASI ]


Team Arcenia

Yazar
Arcenia
Görüntüleme
467
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

Üst