* ArcenLauncher [*️]Türkiye'nin En İddialı Minecraft Launcheri [*️]Beta v1.0

Tanıtım * ArcenLauncher [*️]Türkiye'nin En İddialı Minecraft Launcheri [*️]Beta v1.0

SELAM FORUM HALKI!
Minecraft Türkiye sunucularının sahip olduğu launcher, bir eldeki parmak sayısını geçmeyecek launcher sayısına eşitti. Asıl amacımız Türkiye'de Minecraft launcher sayısını arttırmaktan ziyade yaptığımız işlere saygımızdan ve her daim kaliteye en üst düzeyde önem vermemizdendir. Bir sunucunun başarılı olma yolunda ilerlemesinde bir adım olarak gördüğümüz için bu projeyi yapmaya karar verdik.

Launcher tasarımı 16 Aralık 2019 tarihinde kısa sürede yapılmıştır. İleri ki günlerin gösterdiği şartlar koşulunda launcher içeriğinin tasarımı güncellemeler ile değiştirilebilir. Launcherin yayımlanma tarihi, bitirmemiz ve yürütmemiz gereken başka projelerin doğurduğu sonuçlar neticesinde kesinleşecektir.

LAUNCHER HAKKINDA
Öncelikle launcher yeni açılacak olan Arcenia Network HUB sunucusuna giriş için kullanılacaktır. Sunucuya premium veya cracklı olarak oyuncular giriş yapabilecektir. Daha sonraki adımlar ise sunucumuzdan bağımsız üyelerin diğer sunuculara girebilmesi için kullanılacaktır. İlk başta sunucu girişi için kullanılacağından ayarlar kısmında sadece temel ayarlar bulunmaktadır. Güncellemelerde orijinal minecraft launcherinin barındırdığı tüm özellikler olacaktır. Tasarımsal sorunlar tespit edildiğinde güncellemeler ile iyileştirilecektir.

YAPIMCILAR
Launcher Yapımcısı @RaeLight
Launcher Tasarımcısı @Majoras

Değerli vaktinizi konumuzu incelemeye harcadığınız için teşekkür eder ve bir önceki konularımıza bakmanızı öneririz.

Bir önceki grafik konusu.
Bir önceki logo konusu.
Bir önceki mimari konusu.
Bir önceki web script konusu.
Yazar
Arcenia
Görüntüleme
2,153
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız(lar) 3 değerlendirme

Son incelemeler

Sunucuyu dört gözle bekliyorum.
Elinize sağlık başarılı
Kıskandım resmen renkler falan hepsi efsane!