• Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
Kaynak ikonu

Tanıtım İnfumia -> Helyum Craft Konu Tasarımı!


Sizde böyle bir tasarıma sahip olmak istiyorsanız,
aktif konu tasarımımıza gidebilirsiniz.
Tıkla ve git!
  • Beğen
Reactions: Erkutay_
Yazar
İnfumia
Görüntüleme
812
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
3.25 yıldız(lar) 4 değerlendirme

İnfumia ait diğer kaynakar

Son incelemeler

Fontlar hoşuma gitmedi onun dışında ortalamanın bir tık üzeri.
Daha önceden gördüğüm profesyonel kişiler tarafından yapılan çoğu tasarım ile neredeyse aynı. Çok fazla benzerlik var. Başarılar. Ek olarak İnfumia'nın sahibi ve yöneticisi olan Darkkandadr kendi paylaşımına değerlendirme yapmış, sırf bu yüzden 2 puan kırdım.
İnfumia
İnfumia
Bu bir oylama konusu değildir, tasarımı Darkkandadr yapmamıştır. Tasarım Bycakr tarafından yapıldığından üye olarak yorum atmaya hakkı vardır. Ek olarak yorum için yine de teşekkür ederim.
Başlangıç kısmındaki ve hakkımızda kısmındaki yazılar birbiriyle uyumsuz olmuş. Demek istediğim yazı fontu ve boyutu, genellikle aynı skin
kullanılıyor. Gördüğüm kadarıyla kusura bakmayın. Renk uyumu hoşuma gitti.
Kırdıysam Özür Dilerim. Bir zamana kadar desteklediğiniz için teşekkür ederim.
Başarılar
üstteki yazılar küçük olmasa 5 puandı.Ancak çok küçük dediğim gibi.Ama yine Infumia kalitesini bizlere gösterdi.Ellerinize sağlık infumia ailesi !

Üst