Neler Yeni
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
Minecraft - ProjectKorra Addon - HeatView

Bedava Minecraft - ProjectKorra Addon - HeatView 1.0

indirmek için izniniz yok
HeatView - ProjectKorra Addon Plugin

Hepinize selamlar, bugün sizlerle "ProjectKorra(PK)" eklentisi için yeni çıkardığım bir addon'dan bahsetmek istiyorum. Tüm avatar sevenler, buraya toplansın. :kalp:

HeatView Genel Anlatımı
Türkçe'de Isı Görüşü/Görünümü anlamına gelen bu yeteneğimizin öncelikle bulunduğu element, Ateştir. Hepimizin bildiği üzere Avatar'da bulunan 4 ana element olan: Toprak, Ateş, Hava ve Su için çeşitli alanlarla çeşitli eklentiler çıkmaya devam ediyor. Ben de bu işe dahil oldum ve sizler için indirmesi ve kullanması tamamen ücretsiz bir ateş yeteneği kodladım. Şimdi ayrıntı zamanı!


HeatView Hakkındakiler
Evet, Avatar'da sadece güçlü ateş bükücülerin yapabildiği bir bükme stili olan bu yeteneği aktifleştirmek için "Shift" tuşuna basıyorsunuz. Tuşu uzun tutmanızda gerek yoktur, tek bir saniyelik tıklayış kesinlikle yeterli olacaktır. Bu yetenek aktifleştiğinde, bulunduğunuz mesafeden 10 yarıçap uzunluğundaki her canlının(kurt, koyun, zombi, başka bir oyuncu) ısısını görürsünüz. Hatta ve hatta araada bir duvar olsa bile! Ne de olsa, duvarlar veya diğer opak maddeler buna engel değildir. 5 saniye boyunca ısısını görüp hedefinize arkadan saldırmanız için şansınız var. Çabuk olun derim!


HeatView için Gerekli Eklentiler, Kütüphaneler ve Sürümleri
Sizler için liste halinde sıraladım. Buyurun;

  • Sunucu Sürümü: spigot 1.13.2 LINK
  • ProjectKorra Sürümü: 1.8.8 LINK
  • GlowAPI sürümü: 1.4.7 LINK
  • PacketListenerAPI sürümü: 3.7.2 LINK
GÖRÜŞMEK ÜZERE!
Yazar
ChiaX
İndirilme
11
Görüntüleme
433
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız(lar) 2 değerlendirme

ChiaX ait diğer kaynakar

Son incelemeler

Bu forumda da bu tarz project korra addonu paylaşımı görmek güzel. Başarılı
ChiaX
ChiaX
Beğendiğinize çok sevindim. Devamını getirmeye çalışacağım.
Başarılı!
ChiaX
ChiaX
Teşekkürler, beğendiğinize çok sevindim.

Üst