Minecraft Sunucu Başlatma Dosyası | Türkçe Karakter Destekli, Optimizeli!

Bedava Minecraft Sunucu Başlatma Dosyası | Türkçe Karakter Destekli, Optimizeli! 2.5.1

İndirmek için giriş yapın
Her güncellemede daha iyi hale geliyor.
LifeMCServer
LifeMCServer
Teşekkürler :) Bir süre güncelleme yapmayı düşünmüyorum, 2.3.1 gayet stabil gözüküyor; fakat belli olmaz tabii ki. Sürekli güncelleme yaparak da kullanıcıları yormamak lazım. İleriki sürümlerde güncelleme kontrolü veya otomatik güncelleme gelebilir. Şimdilik config ayarları da kodun içerisinde olduğundan her güncelleme de ayarlar varsayılana döner eğer manuel olarak aktarılmazsa (ve dosyayı direk üstüne yazdığınızı var sayar isek), fakat ileride .yml, .ini veya .json bir confige geçirmeyi düşünüyorum.

Hatta direk tüm platformlarda çalışan bir .exe de olabilir. Fakat şimdilik işleri basit tutmakta fayda var.
Mükemmel olmuş.
LifeMCServer
LifeMCServer
Teşekkürler! Şimdi yeni sürümü (2.3.0) yayınlıyorum, ona da göz atmayı unutma :)
Efsane. BorakanT Network kullanıyor.
LifeMCServer
LifeMCServer
Beğenmenize sevindim, bir güncelleme üzerinde daha çalışıyorum (2.2.0) yakında yayınlayacağım. Değerlendirmeniz için tekrardan teşekkürler :)
Gerçekten çok kaliteli ve düzenli yazılmış, çok başarılı :)
LifeMCServer
LifeMCServer
Teşekkürler! Yeni sürümü denemeyi unutmayın :) Yakında yeni bir güncelleme daha gelecek.
Naysü
LifeMCServer
LifeMCServer
Teşekkürler! Yakında daha fazla güncellemeler geliyor ::)