Ücretsiz Minecraft Web Site Scripti + Alan Adı + Hosting Hediye!

Bedava Ücretsiz Minecraft Web Site Scripti + Alan Adı + Hosting Hediye!

Detaylı Bilgi

leaderos.com.tr
Web Sitesine Git

Ücretsiz Minecraft Web Site Scripti

Evet arkadaşlar herkesin çok istediği LeaderOS v5 ücretsiz paketini çıkardık! Bu paket ile web sitenizi ücretsiz bir şekilde kurabileceksiniz. Fakat bu pakette sadece bizim sağladığımız ücretsiz alan adını kullanabilirsiniz ve Teknik Destek hizmeti alamazsınız.

Ücretsiz Minecraft Web Site Scripti Nasıl Alınır?

Ücretsiz Alan Adı Hediyesi

Ücretsiz alan hediyesi ile web sitenizi kurabilir. Oyuncuların minecraft sunucunuza bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Örnek verecek olursak, "ornek.los.tc" ile siteye giriş yaptırıp, "play.ornek.los.tc" ile minecraft sunucunuza bağlayabilirsiniz. İsterseniz "ornek.los.tc" ile hemen sunucunuza hem de sitenize girmesini sağlayabilirsiniz. Hem de bu işlemler oldukça basittir. Normalde çok karmaşık olan bir sistemi sadece bir tık ile yapabilceğiniz bir panel hazırladık. leaderos.com.tr üzerinden Alan Adlarım sayfasından alan adlarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Ücretsiz Minecraft Alan Adı Nasıl Alınır?

Ücretsiz Web Hosting Hediyesi (SlimmWeb)

Bir web sitesinin olmazsa olmazlarından olan Web Hosting hizmetini de sizler için ücretsiz sağlayan SlimmWeb ile anlaştık.

Ücretsiz Minecraft Web Hosting Nasıl Alınır?

https://egitim.leaderos.com.tr/uecretsiz-web-hosting

Evet arkadaşlar sizler için hazırladığımız bu yeni hizmetler sayesinde hiçbir koşul olmadan ücretsiz bir şekilde web sitenizi kurabileceksiniz. Web sitesi için ihtiyacınız olan üç temel hizmeti (Alan Adı, Web Hosting, Yazılım) sizler için ücretsiz hazırladık. Eğer bu hizmetlerimiz ilgi görürse daha fazla yeni ve ücretsiz araçları hizmetinize sunacağız!

Tanıtım Videosu

• Beğen
Reactions: netquin ve Halley0
Yazar
LeaderOS
Görüntüleme
2,194
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
1.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

Son incelemeler

Premium kullanıyorum, LeaderOS'un sitesinde lisansım aktif bir şekilde gözükmesine rağmen sunucumun sitesine girdiğimde lisans hatası alıyorum. Sorun belki lisans sunucularındadır diye LeaderOS'un sitesine giriyor ve lisans sunucularının durumuna bakıyorum ama aktif gözüküyor. Belki bir hata oluşmuştur diye LeaderOS Premium kullanan diğer siteleri geziyorum lakin onların sitelerine sorunsuz bir şekilde giriliyor. Destek sistemi berbat denilecek kadar kötü. Yetkilileri terbiyesiz ve olması gerekenden kat ve kat laubali. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.