Onaylı Tanıtım ( ÇÖZÜLDÜ ) Websend ile alakalı acil yardım.

EnderR3kt

Marangoz
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8.8
(GÜNCELLEME: Skript dev36 sürümü altındaki sürümlerde komutlara 'executable by: console' ekleseniz bile websend veya websender gönderemiyor. Skript sürümünüzü ve addonlarınızı dev36 uyumlu hale getirir ve komutunuza 'executable by: console' eklerseniz, websender sorunsuz komutu cmd ye gönderecektir. Başka çözümü yok.) (Bu konu skriptteki bir komutu websender dan gönderemem yüzünden açılmıştı.)

Son düzenleme:

DevAcroo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Büyük ihtimal ile yanlış versiyon veya güncellenmemiş bir eklenti kullanıyorsun. Güncellemeyi denedin mi?

EnderR3kt

Marangoz
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Websend skript komutlarını dev36 sürümü altında görmüyor. Pluginleri görüyor.

Son düzenleme:

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, bugün 2 gündür bağlı olduğum hosta ticket atmama rağmen Websend pluginine çözüm bulamayıp,
bana yeni site açma teklifi sunup WebSender kurulumu yapmalarına rağmen çözemedikleri bir hataya çözüm arıyorum.

WebSend ilk gün bağlantı yaptığımda şu hatayı vermişti : ( DEVAMI ALTTA )
Kod:
[23:22:13] [Thread-10/ERROR]: Command Dispatched Async: bincoinal EnderR3kt
[23:22:13] [Thread-10/ERROR]: Please notify author of plugin causing this execution to fix this bug! see: http://******/1oSiM6C
java.lang.Throwable
at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.CraftServer.dispatchCommand(CraftServer.java:648) [Spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
at com.github.websend.server.PacketParser.parseDoCommandAsConsole(PacketParser.java:96) [Websend-2.5.7-SNAPSHOT.jar:?]
at com.github.websend.server.CommunicationServer.startServer(CommunicationServer.java:111) [Websend-2.5.7-SNAPSHOT.jar:?]
at com.github.websend.server.CommunicationServer.run(CommunicationServer.java:49) [Websend-2.5.7-SNAPSHOT.jar:?]

Ardından plugini silip bağlı olduğum hosttaki yetkililer websender denediler ve sitenin
websender la bağlantısı olmadığını söyleyip yeni siteye geçirdiler.

O sitedede buna benzer bir hata alınca tekrar eski siteme geri dönüş yaptım ve WebSend
kullanmaya tekrar çalıştım.

Bu sefer bağlantı yaptıktan sonra siteden işlem yapınca konsola bu sefer :
Kod:
[20:22:03] [Thread-23/WARN]: [Websend] First packet wasn't a authentication request packet! Disconnecting. (Are you using the correct version?)

hatası gelmeye başladı.

Sorun ne olabilir 2 gündür işin içinden çıkamadım.
Bende de aynı sorun hangi webhost kullanıyon
Çözdüysen söylermisün