[1.11.2] TartarusCraft MMORPG | OrtaÇağ | Uprade | 3D | AçıkDünya | Konu Güncellendi

Bize Oy Verirmisin ?

• 1/3

• 2/3

• 3/3

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
onu çok uzun zaman önce bulmuşlardı :D

Susss!! farkettiriyosun! bilmiyomuş gibi yap!:pof:

15 kişi sınır 150 Sonuç: Server dolu dostum!
Server event vakti 19.00 Sonuç: bakımda !
Ve birine hile dedim 1 saat mute yedim... Kendinizi düzeltirseniz sevinirim artık gittikçe abartıyorsunuz. ve lobi çalıntı.

Salvator

play.tartaruscraft.net Minecraft MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Susss!! farkettiriyosun! bilmiyomuş gibi yap!:pof:

15 kişi sınır 150 Sonuç: Server dolu dostum!
Server event vakti 19.00 Sonuç: bakımda !
Ve birine hile dedim 1 saat mute yedim... Kendinizi düzeltirseniz sevinirim artık gittikçe abartıyorsunuz. ve lobi çalıntı.
lobimiz aktarma bölümü olduğu için belli bir giriş limiti vardır. diğer sunucularımız 70 70 Olarak Sınırlandırılmaktadır. birine hile dediğiniz için ekibimizden kimse sizi susturmaz lobide en kısa zamanda yapılıcaktır zaten bunun duyurusuda yapıldı. hub açısından biraz aceleye geldi. ekibimiz zaten sürekli aktif olarak çalışıyor süreki güncellemeler üstünde çalışıyoruz. kendinizi düzeltirseniz diyorsunuz biz size 7/24 aktif sorunsuz eğlenceli bir hizmet vermeye uğraşırken sizin bu şekilde davranmanız biraz bencillik oluyor.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben sizi hep savundum fakat birine hile dediğim için bir yetkili tarafından 1 saat susturulmak pek hoşuma gitmedi. akılılıp edip ss alsaydım keşke.

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben sizi hep savundum fakat birine hile dediğim için bir yetkili tarafından 1 saat susturulmak pek hoşuma gitmedi. akılılıp edip ss alsaydım keşke.
bu gibi durumlarda ss kesinlikle almalısınız bizde madur olmayalım sizde :)

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu gibi durumlarda ss kesinlikle almalısınız bizde madur olmayalım sizde :)
Tam nerede yaşandıgını söyliyeyim MMorpg de event bitti bizde Factiona gittik sonra biri Hile olduguna emin oldugum ama kanıtım olmadıgı birini gördüm ona hilesin dedim biri 1 saat mute attı kim neden attı bilemiyorum. eger bulursanız söyleyin bana.

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tam nerede yaşandıgını söyliyeyim MMorpg de event bitti bizde Factiona gittik sonra biri Hile olduguna emin oldugum ama kanıtım olmadıgı birini gördüm ona hilesin dedim biri 1 saat mute attı kim neden attı bilemiyorum. eger bulursanız söyleyin bana.
ilgilenicem bu konu ile.

xDEkrem123445

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mod alımı varmış.
Kadirden aldığım bilgiye göre.
Bende başvurmak istedim kendimce!
Oyun içi nickim: eveNNN2004 Modluk tecrübelerim vardır.
Muhafız seviyesindeyim.
Serverinizdeki son zamanlarda oluşan tahlimsiz durumlar için üzüldüğümü belirtiyorum(Özellik ile DeathCorperate olayına.)
Elimde hile, liyliypie adlı arkadaşın küfür ssleri bulunmaktadır.
Kolay gelsin forumcular!

Son düzenleme:

DareDevil1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
outatadet server diyor (sanırım yanlış yazdım) nasıl gireceğim yardım edebilir misiniz >_<

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güncel +++

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Sizden bir sistem isteginde bulunacağım ister okuyun ister okumayın.

ormandaki ve diger basit yerlerdeki moblardan düşen kılıçları kırıp mazemelerini satma sistemi yapabilirmisiniz Büyü kılıcı,gulyabani kılıcı, falan gibi kılıçları kırıp parçalarını madalyon karşılıgında satabilirsek çok güzel olur.