Yardım 1.13.2 | Yaratıklar gözükmüyor

ArdaBCivas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.13.2
Selam arkadaşlar, yakın zamanda bir sunucu açacağım onun ayarlarını yapıyorum buna da orada denk geldim.
Yaratıklar bazen gözükmüyor (videoda olduğu gibi) ama sunucudan çıkış yapıp yeniden girince ya da uzak bir yere ışınlanıp tekrar eski konuma dönünce gözüküyorlar.
Bunun sebebi nedir, ne olabilir, nasıl çözebilirim?

Not: MythicMobs eklentisinden dolayı yaratığın adı Okyanus Askeri fakat tek gözükmeyen bunlar değil, normal zombiler, iskeletler vs. de gözükmüyor bazen.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
TAB adlı bir eklenti var mı sunucunda? Onunla alakalı olabilir kaldırıp dene bir de. birçok kişi 1.14 de TAB ile alakalı bu sorunu yaşamıştı (videoyu izlemedim fakat yaratıkların görünmez olması sorunu) 1.13'de de olabilir bu sorun, kaldırıp deneyin veya güncelleyin.

Edit: konuyu minecraft desteğe açmışsın onu görmemişim fakat konuda sunucuyu test ettiğini söylediğin için yorum hala geçerli, bu eklenti var ise silmeyi dene

ArdaBCivas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Immm evet yanlış yere açtım konuyu, daha sonra sunucu yardıma da açtım.
Evet TAB eklentisi var fakat bu eklentiyi kullanmadan önce de karşılaşmıştım bu sorunla ve çözememiştim.
Ama gene de deneyeceğim dediğini.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Yanlış yere açtıysanız, bir sonraki açtığınızı sildirip bunu o kategoriye rapor ederek taşıtabilirsiniz.