1.14 Bambu Drop

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Biliyorsunuz sanırım. Mojang'ta da bug bildirimi yapılmış. Peki siz yaşıyor musunuz böyle bir şey?

Konuyu anlatacak olursak geniş bir bambu tarlamız var. Bir tanesini kırınca veya çevresinde her işlem drop yapıyor. O kadar geniş bir tarla yaptım ki 8000 tane bambu hasat ettik.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Bu sorunun çözümü var mı bilmiyorum. Sonuçta yeni çıkmış bir sürüm. Eğer sunucu da eklenti vesaire var ise eklentilerden dolayı olabilir. Eğer vanilla oynuyor iseniz büyük ihtimal oyunun kendisinden kaynaklıdır.

Eğer oyunun kendisinden kaynaklı bir sorun ise tek çözümün yeni versiyonun çıkmasını beklemek olduğunu düşünüyorum.

Belki @Pluginsel 'in bir bildiği vardır.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Bu sorunun çözümü var mı bilmiyorum. Sonuçta yeni çıkmış bir sürüm. Eğer sunucu da eklenti vesaire var ise eklentilerden dolayı olabilir. Eğer vanilla oynuyor iseniz büyük ihtimal oyunun kendisinden kaynaklıdır.

Eğer oyunun kendisinden kaynaklı bir sorun ise tek çözümün yeni versiyonun çıkmasını beklemek olduğunu düşünüyorum.

Belki @Pluginsel 'in bir bildiği vardır.

Zannetmiyorum. Çoğu kişi bu sorundan şikayetçi ve Mojang geri dönüş yapmış. Büyük ihtimal 1.14.3 sürümünde düzeltilecek.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Zannetmiyorum. Çoğu kişi bu sorundan şikayetçi ve Mojang geri dönüş yapmış. Büyük ihtimal 1.14.3 sürümünde düzeltilecek.
O zaman tahmin ettiğim gibi bu oyundan kaynaklanan bir şey. Bence de 1.14.3 sürümünde düzeltilecek.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bambu yeni bir nesne olduğu için olası bir durum; hatta bambularla ilgili bir başka bug daha vardı, bambular uzadığında gözlemleyici blok (observer) bambunun uzadığını algılamıyordu ve haliyle kızıltaş sistemine sinyal göndermiyordu. Daha nice komik bug var. :D