1.14 Function Nasıl Kullanılır Video

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Function özelliği ilk geldiğinde gayet basitti sadece function isimli bir klasöremcfunction isimli bir dosya açmamız yetiyordu ancak şimdi minecraft java ile yapıldığından olsa gerek önce bir ritüel yapmamız falan gerekiyor, kullanmak isteyenler için videoda anlattım, iyi seyirler.

Dosya : tickload

Bağlantının VirusTotali : VirusTotal
Dosyanın VirusTotali: VirusTotal

Son düzenleme:

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Bağlantının virustotal taramasının yanına dosyanın taramasını da ekler misiniz?

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Bağlantının virustotal taramasının yanına dosyanın taramasını da ekler misiniz?
Başka bir dosyaya aynı ismi verip onun sonucunu atarak sahte bir tarama verilebilir o yüzden dosya taramasını indirdikten sonra kendin yapman daha sağlıklı.

GurkanLOL93

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güzel olmuş ama sanırım ezbere konuşmuşsun mesela 0 dan açmayı göstere bilirsin. İlk baştaki dosyanın adından dolayı load.json dosyasında tickload yazmıyorsun. 2. dosyanın adına göre yazıyorsun. Ama güzel çalışma olmuş eline salık daha ayrıntılısını yapacağım.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
güzel olmuş ama sanırım ezbere konuşmuşsun mesela 0 dan açmayı göstere bilirsin. İlk baştaki dosyanın adından dolayı load.json dosyasında tickload yazmıyorsun. 2. dosyanın adına göre yazıyorsun. Ama güzel çalışma olmuş eline salık daha ayrıntılısını yapacağım.
Sıfırdan yapma videosu izledim işe yaramadı neden bilmiyorum bende kendim hazır kullanmaya başladım sıfırdan yapmanın hiçbir avantajı yok.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Başka bir dosyaya aynı ismi verip onun sonucunu atarak sahte bir tarama verilebilir o yüzden dosya taramasını indirdikten sonra kendin yapman daha sağlıklı.
MD5 ve hash kodlarından kontrol ederim. Konuya eklemezsen konu kaldırılabilir.

GurkanLOL93

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sıfırdan yapma videosu izledim işe yaramadı neden bilmiyorum bende kendim hazır kullanmaya başladım sıfırdan yapmanın hiçbir avantajı yok.
normalde var ama evet bunun yapımını zor olduğunu anlayınca bende sonunda ikna oldum güzel olmuş eline salık.