1.15.2 En Güncel Sürümde(Rehber Alımlı) En Güncel Survival Sunucu SquidSurival

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sizin gibi hazır paketleri 600tl lik paket diye pazarlamıyoruz en azından D:
Emek hırsızı olduğunu kabul ediyorsunuz yani? :D :D ayrıca kimseye paket pazarlamadık nerenden sallıyorsun
şunuda şuraya bırakayım

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı55.PNG
    Ekran Alıntısı55.PNG
    96 KB · Görüntüleme: 123

Lopew

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Açıkcası emek görmüyorum sızdırılmış pluginleri kullanıp emek hırsızlığı yapan bir sunucu tavsiye etmiyorum.
Sunucuda yeterli Derecede Yetkim bulunan bir kişiyim;
Açıkçası amacımız işte biz buraya emek verdik 100 tane sistem yaptık hepsi bize özgü gelin sistemlerimizde kaybolarak oyunu oynayın mantığı değil.Bizim amacımız dümdüz sade bir server yapmaya yani vanilla tarafına kaçıyor tabi ne kadar yapabilirsek bunu.Diğer sunuculara baktığımızda şu sistem yasak,bu block kullanımı yasak mantıkları var ve o bir block oyunun oynanışını ne kadar etkiliyor olabilir örnek olarak observer dersem zaten redstone sistemlerinin hepsini amele şeklinde yapmak olduğunu anlarsınız.Sunucumuzda şuanlık öyle muhteşem bir sistem yok bunun sebebini yukarıda belirttim.Sizin emek görmemenizin sebebinide şu olarak açıklayabilirim sunucuda adınıza bir giriş var ve sunucumuzda toplasan 20dk oynamış ve o civarda bizde lag sorunları ile ilgileniyorduk sunucuya fazla kişi girmediği için bakıma vs. almadık.Gelip o lagı düzeltmeye çalıştığımız zamanda oynamaya çalışmış ve hiçbir şey yapmamışsınız yani sunucuda bizle konuşmaya gelmişsiniz.Konuşma içeriğini siz bizden iyi hatırlarsınız çünkü olmayan bir sunucuyu konuştuk ve bize o sunucunun şu fiyatlara yapıldığını belirttiniz bizde inanmadık ve çeşitli konularda tartıştık güzel manada daha sonrasında başarılar dediniz ve çıktınız buraya gelip konuştuğumuz konuyu genel olarak açmışsınız emek hırsızlığı demişsiniz.Size de dedim biz türkiyede 10-20 euroya Plugin alamayız ve öyle bir altyapımız yok acun benim babam değil bilginiz olsun emek hırsızlığını sanırım laf olsun diye yapmışsınız iyi günler ... Bu Arada profilinizin biraz bakıma ihtiyacı var gibi.

Lopew

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Emek hırsızı olduğunu kabul ediyorsunuz yani? :D:D ayrıca kimseye paket pazarlamadık nerenden sallıyorsun
şunuda şuraya bırakayım
Sunucumuzun pl dosyaları geliyor bizim sunuucumuzda 1 tane paralı plugin yok sade bir sunucuda boş optimizasyonlarla uğraşmıyoruz.Bizim hedefimiz şuanda 20 kişiyi görmek 100 kişiye optimizasyon yapmaya gerek duymadık şuanda

EmirAgey

Sanal alem işte; Dalgasız denize herkes kaptan.
En iyi cevaplar
0
Yenilik getirmenizi önerir başarılar dilerim.

FurkanKayhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1-Oyuna ScoreBoard Tablosu Getirildi
2-Gerekli Admin Komutları Eklendi
3-/sure ve /sure top komutu eklendi
4-/istatistik komutu eklendi
5-Tab'da Gruba özel prefixler eklendi
6-Otomatik Mesajlar Düzenlendi
7-Kilit Plugini eklendi ve Türkçeleştirildi
8-Claim sorunları ortadan kaldırıldı
9-Görev İsimleri ve Bazı yerler Türkçeleştirildi
10-Gelişmiş Başarımlar Türkçeleştirilmeye başlandı
11-/bilgi menüsüne temel atıldı
12-/spawn komutuna işlev getirildi
13-İnsanları Etiketleme Sistemi Getirildi
14-Sunucu Korumaları Güçlendirildi
15-Lag Sorunu 1.15 Kaynaklı olduğu için sadece bilgi verebiliyorum.
16-Sunucu kuralları düzenlendi yakın bir zamanda bildirilicek
Sunucu Update v0.1
Developew by LOPEW!

Helioz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Elinize sağlık sunucu efsane