[ 1.16.5 ] SURVIVAL REBORN - Kanlı Ay - Özel Efsunlar - Takımlar - Görevler - Meslekler - Kasalar - İhale - Yeni Mekanikler - play.gladionetwork.net

Cuva

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda ki incelemelerime dayanarak şöyle bir kanıya vardım. Aslında yeni yeni açılan sunucular birbirinin kopyası olmaya başladı. Bu sunucu için de geçerli mi? Ucundan geçerli diyelim. Farklı büyüler , köylü takas , fırın(huni) geliştirmeleri falanda filanda. Bizler Minecraft Türkiye Topluluğu olarak artık yeni şeyler , yeni sistemler görmek istiyoruz. Unvan menüsünü inceledim. Güzel bir şekilde hazırlanmış fakat unvan atlarken istenilen para haddinden fazla. Açıkçası sunucu da oynasam bir oyuncu olarak hiçbir unvana atlamam sebebi ise şu; bana verdiği ek bir ayrıcalık yok. Geliştirilmeli.
Son olarak sunucuya girer girmez /yardım komutunu yazdım ve ne göreyim. Gerçek para ile satılan edit eşyalar. P2w olan sunuculara karşı nasıl bir duruşum olduğunu diğer sunucu reklamların altında görebilirsiniz. BAŞARILAR!

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Konu tasarımı veya sunucu fotoğraflarını konuya ekleseydiniz keşke.

gladio

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Survival Reborn 0.2 güncelleştirmesi!

GENEL

Performans iyileştirmeleri yapıldı.
Sistem güncelleştirmeleri yapıldı.
Şifre değişikliği yapamama sorunu çözüldü.

HİLE KORUMASI
Hile koruması iyileştirildi.
Hile koruması ile ilgili bildirilen tüm sorunlar çözüldü.

YENİ ÖLÜM MESAJLARI
200'den fazla yeni ölüm mesajı sunucumuza eklendi.

CLAİM
Bildiğiniz üzere evcilleştirdiğiniz hayvanların sahipliği sizlere
aktarılıyor ve sizden başka kimse o hayvana saldıramıyordu.
Bu özellik savaş esnasında oyuncuların kurt sürüsü gibi etkenleri
kullanarak haksız avantaj sağlamasına yol açtığı için bu özelliği kapattık.

Artık claim bölgesinde bile diğer oyuncular hayvanlarınıza
zarar verebilir, hayvanlarınızı koruyun!

GELİŞMİŞ MESLEK SİSTEMİ
Sunucumuza özel geliştirmiş olduğumuz özel meslek sistemi eklendi.
Yeni meslek sistemi ile beraber 3 adet meslek bulunmaktadır, aynı anda
sadece 1 mesleğe katılabilirsiniz.

Meslekleri görüntülemek için oyun içerisinde /meslekler komutunu kullanabilirsiniz.

OY ÖDÜLÜ
Artık sunucumuzu oyladığınızda 1x Hayatta Kalma Paketi kazanacaksınız!

Hayatta Kalma Paketi'ni elde etmek için oyun içerisinde /vote
ya da /oyla komutlarını kullanabilirsiniz.

Phusro

bum
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Üç gün önce sunucuya başladım. Sunucu ilk bakışta güzeldi pay2win VIP satışları yoktu falan ondan sonra pay2win eşyalar getirmeye başladılar (keskinlik VI kılıç, güç VI yay). Daha sonra discordda bunların pay2win olduğunu belirttiğimde mesajlarım silinmeye başladı. #fikirleriniz odasında bazı fikirler yazdım onlarda silindi ve mesajlarım niye siliniyor diye sorduğumda o mesajlarda siliniyordu hiçbir cevap verilmiyordu. Bu yazıyı yazarken bir daha sormuştum yazdıklarım niye siliniyor diye ve sonuç banlamışlar discorddan beni. Ne bir hakaret ettim ne bir küfür tek negatif yorumum pay2win eşyaların olmasıydı. Aşağıya sunucu sahibine attığım mesajı ve pay2win itemlerin SS lerini koyuyorum.
1612521412089.png

1612521331007.png

1612521351074.png

ArdaKaya_TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survival Reborn 0.2 güncelleştirmesi!

GENEL

Performans iyileştirmeleri yapıldı.
Sistem güncelleştirmeleri yapıldı.
Şifre değişikliği yapamama sorunu çözüldü.

HİLE KORUMASI
Hile koruması iyileştirildi.
Hile koruması ile ilgili bildirilen tüm sorunlar çözüldü.

YENİ ÖLÜM MESAJLARI
200'den fazla yeni ölüm mesajı sunucumuza eklendi.

CLAİM
Bildiğiniz üzere evcilleştirdiğiniz hayvanların sahipliği sizlere
aktarılıyor ve sizden başka kimse o hayvana saldıramıyordu.
Bu özellik savaş esnasında oyuncuların kurt sürüsü gibi etkenleri
kullanarak haksız avantaj sağlamasına yol açtığı için bu özelliği kapattık.

Artık claim bölgesinde bile diğer oyuncular hayvanlarınıza
zarar verebilir, hayvanlarınızı koruyun!

GELİŞMİŞ MESLEK SİSTEMİ
Sunucumuza özel geliştirmiş olduğumuz özel meslek sistemi eklendi.
Yeni meslek sistemi ile beraber 3 adet meslek bulunmaktadır, aynı anda
sadece 1 mesleğe katılabilirsiniz.

Meslekleri görüntülemek için oyun içerisinde /meslekler komutunu kullanabilirsiniz.

OY ÖDÜLÜ
Artık sunucumuzu oyladığınızda 1x Hayatta Kalma Paketi kazanacaksınız!

Hayatta Kalma Paketi'ni elde etmek için oyun içerisinde /vote
ya da /oyla komutlarını kullanabilirsiniz.
Sunucu diğer sunuculardan farklı ; modern ve yenilikçi bir havası var. Ayriyetten ultra hardcore olması gerçekten çok iyi. Herkese tavsiye ederim

gladio

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Üç gün önce sunucuya başladım. Sunucu ilk bakışta güzeldi pay2win VIP satışları yoktu falan ondan sonra pay2win eşyalar getirmeye başladılar (keskinlik VI kılıç, güç VI yay). Daha sonra discordda bunların pay2win olduğunu belirttiğimde mesajlarım silinmeye başladı. #fikirleriniz odasında bazı fikirler yazdım onlarda silindi ve mesajlarım niye siliniyor diye sorduğumda o mesajlarda siliniyordu hiçbir cevap verilmiyordu. Bu yazıyı yazarken bir daha sormuştum yazdıklarım niye siliniyor diye ve sonuç banlamışlar discorddan beni. Ne bir hakaret ettim ne bir küfür tek negatif yorumum pay2win eşyaların olmasıydı. Aşağıya sunucu sahibine attığım mesajı ve pay2win itemlerin SS lerini koyuyorum.
Merhaba,

Sunucu yönetimi olarak sadece internet sitemiz üzerinden destek sağladığımız için Discord üzerinden size cevap verilmemiştir.
Discord sunucumuzdan yasaklanmanızın sebebi sohbet kurallarımızı ihlal etmenizden kaynaklanmaktadır.
Ayrıca internet sitemiz üzerinden satıştaki tüm ürünleri oyuncularımız tek bir kuruş bile ödemeden oyun içerisinden elde edebilir, kullanabilir.

Yine de yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Sizi tekrar aramızda görmek isteriz. İyi forumlar.

Phusro

bum
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba,

Sunucu yönetimi olarak sadece internet sitemiz üzerinden destek sağladığımız için Discord üzerinden size cevap verilmemiştir.
Discord sunucumuzdan yasaklanmanızın sebebi sohbet kurallarımızı ihlal etmenizden kaynaklanmaktadır.
Ayrıca internet sitemiz üzerinden satıştaki tüm ürünleri oyuncularımız tek bir kuruş bile ödemeden oyun içerisinden elde edebilir, kullanabilir.

Yine de yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Sizi tekrar aramızda görmek isteriz. İyi forumlar.
Desteklik bir şey yok yazdıklarımı siliyorsunuz, sebep söylemiyorsunuz ve uyarmıyorsunuz. Yorum kaldıramayan bir sunucu olduğunuz belli. Ne küfür ettim ne hakaret, tek söylediğim marketteki itemlerin p2w olduğuydu.

Phusro

bum
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ayrıca sözde sunucuya hakaret ettiğimden oyundan da banlamışsınız :) iyi günler. Ama nerede hakaret ettiğimi de merak ettim aslında.
1612705150011.png

gladio

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Survival Reborn 0.4 güncelleştirmesi!

YENİ! GÖREVLER

Hayatta kalma tecrübesini yeni amaçlarla
zenginleştirebilmeniz için yeni görevler ekledik.

MESLEKLER
Meslek gelirleri market fiyatlarıyla uyum
içinde olması amacıyla %50 artırıldı.

EKONOMİ
Market genel fiyat dengelemesi yapıldı.
Markete avcılık kategorisine beyaz yün satışı eklendi.

gladio

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Survival Reborn 0.7 güncelleştirmesi!

YENİ! - EFSUNLAR

Oyun zevkini katlamak için çeşit çeşit özel efsunlar ekledik!
Bir efsunun ne işe yaradığını öğrenmek istiyorsan: /efsun komutunu kullanman yeterli.

Başlangıç için 30 adet efsun eklendi. Efsunların çeşitliliği ve sayısı zamanla artacaktır.

YENİ! - KANLI AY

Belirli gecelerde dünyanın çivisi yerinden oynar ve ay kan kırmızısına bürünür.
İşte bu gecelerde hayatta kalman epey zorlaşacak! Kendini koruyabileceğin bir yerde saklansan iyi edersin.

Kanlı ay esnasında canlanan yaratıklardan özel eşyalar düşer. Bu özel eşyalarla çeşitli üretimler yapabilirsin.

Zynel12

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok güzel eğlenceli bir sunucu özellikle araba helikopter uçak ve denizaltı olayı mükemmel olmuş ağaçların düşme efekti mükemmel elinize sağlık inşallah yakında 100 kullanıcıyı geçen bir sunucu olursunuz.

gladio

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok güzel eğlenceli bir sunucu özellikle araba helikopter uçak ve denizaltı olayı mükemmel olmuş ağaçların düşme efekti mükemmel elinize sağlık inşallah yakında 100 kullanıcıyı geçen bir sunucu olursunuz.
Merhaba, değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

ArdaKaya_TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kanlı ay , ağaç düşme animasyonu , ünvanlar , efsunlar , görevler ve meslekler diğer sunuculardan ayıran önemli ve güzel sistemlerden. Sunucuda toxic kitle yok , yardımlaşma ön planda. Başarılarınızın devamını diliyorum , mükemmel bir sunucu yapmışsınız.