[1.17] Mystery Universe | Expert Survival | Yapım Aşamasında

Neizche

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhabalar kesinlikle oyniyacagım bi servere benziyor ama konuya bakınca biraz endişelendim konuda az fotoğraf var ama bunu daha fazlalastırabilirdin konuya 10/9 verebilirim serverde rütbe olayını sevdim başarılarınızın devamını dilerim .

Oyun Nickim:Neizche
Skypem:furkan.arslan17

Aspenki

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhabalar kesinlikle oyniyacagım bi servere benziyor ama konuya bakınca biraz endişelendim konuda az fotoğraf var ama bunu daha fazlalastırabilirdin konuya 10/9 verebilirim serverde rütbe olayını sevdim başarılarınızın devamını dilerim .

OMG GÖRÜNMEZ YAZI ! :D

MeikoW

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Geçen sene açıldığı zamanlarda oynamıştım sunucu oldukça başarılıydı. Ama hileciler yüzünden sıfırlanmıştı umarım bu tekrarlanmaz.

Değer konusunda şüpheniz olmasın arkadaşlar sunucu yeterince ilgi görüyor. :)

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Duygulandırdın yav :D (Skype'ye sık sık girip çıkmandan anlamalıydım :p)
Hayret niye anlamadın ki :D

Geçen sene açıldığı zamanlarda oynamıştım sunucu oldukça başarılıydı. Ama hileciler yüzünden sıfırlanmıştı umarım bu tekrarlanmaz.

Değer konusunda şüpheniz olmasın arkadaşlar sunucu yeterince ilgi görüyor. :)
Yorumlarınız için teşekkür ederim :). Tekrar sıfırlanacağını sanmıyorum.

Düşüncen için teşekkürler :lol:. Az fotoğraf olmasının sebebi gerçekten survival olmasıdır. Fotoğraf çekilecek bir yerimiz yok :p.

Gerek konu tasarımı gerek sistenleri ile gayet güzel bir sunucu. Ama Türkiye'de değer göreceğini sanmıyorum. :(
Bende bundan şüpheliyim :(. Ama geçen sefer 40 kişiye kadar çıkmıştık bu sefer artacağını düşünüyorum. Yorumun için teşekkürler :).

harunxdemir

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucuda herkesin eşit, hilesiz ve viplerin normal oyuncalar gibi eşit olduğunu düşünerekten servere arkadaşımla birlikte geleceğiz oylamada eveet oyumu verdim 10/10 diyorum bilgisayarlarımız açık 20:00'ı bekliyoruz... sıfırlanma olayıda olmazsa haydi hayırlısı başlıyoruz :3

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda herkesin eşit, hilesiz ve viplerin normal oyuncalar gibi eşit olduğunu düşünerekten servere arkadaşımla birlikte geleceğiz oylamada eveet oyumu verdim 10/10 diyorum bilgisayarlarımız açık 20:00'ı bekliyoruz... sıfırlanma olayıda olmazsa haydi hayırlısı başlıyoruz :3
Sıfırlanma olayı olacağını hiç sanmıyorum bu sefer :) sıkıntı çıkmadı. Bekliyorum 20.00'da sizi :p