[1.17] Mystery Universe | Expert Survival | Yapım Aşamasında

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2016'dan beri böyle bir proje var ve ben görmemişim. Yeni gördüğüme üzülsem de güzel bir proje olduğunu söyleyebilirim. Bir kaç gündür Hypixel'de Skyblock oynuyorum, RPG tarzı görevli gelişmeli yapmışlar sanki oyun Skyblock'dan çıkmış gibi ama aynı zamanda da Skyblock, aşırı beğendim, zor olması ayrı bir artı. Zor sunuculara pek ilgi yok ama şahsen ben çok seviyorum, bizlerden de bu tarz zorlayıcı, gelişmeli, şehirli, hafif bir RPG esintili projeler çıkmalı, çıkıyor, ama gereken desteği görmüyorlar orası ayrı tabii.

Merak ettiğim konu şu ki bu görevler, skiller şehir bölge olayları falan acaba en iyi hangi türe uyar. Survival gibi duruyor ama Hypixel'de Skyblock'da çok iyi yapmış bu olayı. Direk normal görevli RPG açmak pek mantıklı değil, hali hazırda olan başka bir tür ile harmanlamak Türkiye piyasasında daha etkili olur gibi geliyor bana. Kararsız kaldım bak. Benimde o tarz bir proje yapasım geldi acayip Hypixel Skyblock'u görünce, kodlama çok problem değil ama zaman ve destek problem olur sanırım.

Zor veya değişik, farklı şeylere pek ilgi yok Türkiye'de, en azından MC alanında. Motivasyonun olması ve kodlamalara, sistemlere devam etmek için en azından iyi bir oyuncu sayısı veya maddi kazanç gerekiyor maalesef, diğer türlü devam ettirmek için gereken motivasyonu ekip içinde veya kemik oyuncu kitlesinde çok zor buluyorsun.

Tabii eğer arkadaşlarınızla vesaire oynamak için veya hobi olarak yapmıyorsanız, diğer türlü oyuncu sayısı veya maddiyat olarak hedefiniz olmayacağından motivasyona da ihtiyaç olmuyor ama hedefleri olan bir proje için ikisinden biri şart bence.

Başarılar diliyorum, umarım hedeflerinize ulaşabilirsiniz, hedefiniz tam olarak ne bilmiyorum whitelist/premium mu, fazla oyuncu sayısı mı, yoksa sadece lagsız lugsuz bugsuz güzel bir deneyim yaşatalım da gerisi önemli değil mi, gerçi maddiyat her zaman bir hedef yoksa yürümüyor. Her neyse, dediğim gibi başarılar, umarım başarılı olursunuz.
Selam, yorumun için teşekkürler. Kısa cevap vereceğim kusura bakma. Öncelikle Mystery, 2016'dan beri var. 4 kere açılıp kapandık. Önceki sunucularımızın ana teması emek ve zorlayıcı olmasıydı fakat bu sefer sunucuyu bir türe uyacak şekilde yapmıyoruz, tamamen kendimiz güzel bulduğumuz şeyleri harmanlıyoruz. Ayrıca bir lore yapmayı da düşünüyoruz. Türkiye'de de ilgi olması bizi fazla kısıtlamıyor artık. Türkçe desteği ile beraber global açmayı düşünüyoruz.
Son olarak hedefimiz de insanlara değişik bir tecrübe yaşatmak ve anılar oluşturmak. Kapanan sunucularımızda bunu fazlasıyla başardık diye düşünüyorum. Teşekkür ederim ^^.

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bazı nedenlerden dolayı bu sunucuyu projesi iptal olmuştur. Heveslendirdiğimiz için özür dileriz.

mrgame

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sa ben nomercymc kukllanıoyum 1.15.x yok yardımcı olun pls

Alicanbaba

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
21 Haziran 2018 de geleceğimi belirtmiştim ve gelmiştim. Neyse bakalım şans :/