[1.17] Mystery Universe | Expert Survival | Yapım Aşamasında

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eleştiri yaptığım mesajlar kalkıyor? anlamış değilim? Eleştiri duymak istemıyorsan yada korkuyorsan bu işe girme bence yazdıklarımı raporlamak gerçeği değiştirmez.
Sen eleştri yapmıyorsun! İnsanların konusunu baltalıyor, mesaj kasıyor, iğneliyorsun.

SM-G570F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Poligon

mc.poligon.network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımın harika olmuş, modern ve şık duruyor, çok hoşuma gitti. Sunucuda epey iyidir sanırım. Türk oyuncular FPMC'ye ne kadar sıcak bakar bilemem. Gerek üşengeçlik, gerekse fesatlık açışından pek hoşlarına gitmeyebilir. Ama oyuncu sayınızı etkilemez ise bende satın alıp kullanmayı düşünüyorum.

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımın harika olmuş, modern ve şık duruyor, çok hoşuma gitti. Sunucuda epey iyidir sanırım. Türk oyuncular FPMC'ye ne kadar sıcak bakar bilemem. Gerek üşengeçlik, gerekse fesatlık açışından pek hoşlarına gitmeyebilir. Ama oyuncu sayınızı etkilemez ise bende satın alıp kullanmayı düşünüyorum.
Teşekkür ederim. Ben hilesiz bir sunucu açmak için çabalıyorum. Umarım çabalarım boşa gitmez. :) Öneririm oldukça güzel bir plugin.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı hoş olmuş. Açılışta bende oynıyacağım.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu arada bu konu tasarıma aşırı benziyen, ücretsiz PSD var umarım ücretli yaptırmamışsınızdır.