[1.17] Mystery Universe | Expert Survival | Yapım Aşamasında

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel bi konu tasarımı alel acele dındırı fıstık bir proje değil gibi görünüyor.
1.12 olmanız yenilikçi olmuş başarılar dilerim.
umarım, kadronuzda bu şekildedir, yanınıza katılmak isteyenleri ıyi seçiniz. (Öneri)
Biraz yanaşma durumu gördüm sanki, sonra paketi alıp minecraft bırakıyolar.

son 2 cümlemden bi anlam cıkartamadıysan sorun yok demektir.

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bi konu tasarımı alel acele dındırı fıstık bir proje değil gibi görünüyor.
umarım, kadronuzda bu şekildedir, yanınıza katılmak isteyenleri ıyi seçiniz. (Öneri)

Teşekkürler. Demek istediğinizi anladım, sorun yok :)

Emir Eskioğlu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Ozi harbi ne dediğini bilmiyorsun konunun ilk mesajına bak "Aspenki" adlı üye benim Bartu benim 3 yıllık dostumdur oyundan da tanışmış olsakta her günümüzün en az 10 saati beraber geçiyor tamam mı? Engin le eskiden neysek Bartuylada şu an oyuz bizi bu Minecraft denen oyun bozmaz he bozduğuda oldu ama ne Bartu arkamdan atıp tuttu nede başkası o yüzden kendi problemlerimizi kendimiz çözüyoruz sen buralarda dolaşacağına git sunucunu aç Bartuylada dostluğumu gitYusufa sor tamam mı? Hala arkamdan dırdır konuşuyolar ya korkmayın oğlum açmıyorum sunucu rahat olun açıncada siz olmazsınız zaten :)

Son düzenleme:

Emir Eskioğlu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucuya çok güzel sistemler ekleniyor yakında paylaşılacak. Sen nerden biliyorsun derseniz Discord da paylaşılıyor Discorda katılabilirsiniz.

Alicanbaba

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu server'da ben de yerimi alacağım, cidden ustalıkla yapılmış bi' server gibi duruyor.
(Ayh bayılaciim galiba server mükemmel görünüyor *-*)

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ejderha olayı hiç tahmin ettiğim gibi çıkmadı. Ama sorun yok. Sunucuda en sevdiğim şey karakter oldu. Yazın gelebileceğim bir sunucu olacak.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda köy kurucam ama bayağı oynicaz köy kasaba lordluk krallık diye gidicez gelmek isteyenler özelden yazabilir
Not: Yerleşim yerimiz çöl olucak ve kötü olucaz diğer insanların yerlerine saldırıp zorla vergi alıcaz yani ona göre gelin :D.
aslında hiç kötü bi takım kurmadığım için kötü yapasım geliyo ama iyi olmayı daha çok seviyorum gibi emin değilim :'( bu seçimi lorda bırakıcam sanırım

Son düzenleme:

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Ejderha sistemi nedir? ganimet bölgesi neresi? bunları da konuya eklemelisiniz. Lütfen ama lütfen Survival yerine Hayatta kalma yazın. hayır takıntılı değilim. Zor olduğu için beğendim güzel sunucu.
[automerge]1527915461[/automerge]
pardon görmemişim ganimet bölgesini. :ıslık: