[1.18.X] PremierNetwork - 7. Yıl! | Emek Survival, Anarşi, RPG, Knockback FFA, Minigames...

Turgut331

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
3
Sunucu kaliteli görünüyor ama şu olayı çok saçma buldum. Benim görüşüm, +40 online civarı online sabitlemeden sunucunun hub yapılmaması bile gerekirken siz 11 oyun eklemişsiniz. Yinede başarılar dilerim

PremierGaming

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu kaliteli görünüyor ama şu olayı çok saçma buldum. Benim görüşüm, +40 online civarı online sabitlemeden sunucunun hub yapılmaması bile gerekirken siz 11 oyun eklemişsiniz. Yinede başarılar dilerim

Selam, sunucu HUB olalı yaklaşık 5 ay oluyor. HUB sistemine geçerkenki online sayımız ortalama 30'du. Rekor online sayımız o zaman da 63'tü, şimdi de öyle fazla değil ancak HUB için yeterli gördük. Sisteme geçmemizin ilk nedeni daha iyi saldırı koruması ve yaşanan performans sorunları (bu sebeple bayağı oyuncu kaybettik ancak şu an ciddi yatırım ile çözdük) sebebiyle oyundan atılan oyuncuların lobide 40-50 saniye beklemesi ve tekrar AFK oyuncular gitmeyecek şekilde geri sunucuya aktarılmasıydı.

Çok oyun olmasının sebebi geleceğe yönelik. Şu an sadece Survival sunucumuz aktif oynansa da diğerlerinde de reklam yapıldığında artış bekliyoruz. Zaten hepsi aktif değil, 3 tanesi henüz planlama aşamasında ve talebe göre açılacak.

Teşekkür ederiz :1:

iLoXry

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
2019 Eylül ayından beri sunucudayım ve oldukça iyi bir server. Yetkililer ilgili ve özenle seçilmekte. Sistemler de mükemmel gelmenizi tavsiye ederim

MustafaGezer

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ardanında dedigi gibi konu tasarımı güncelleştirmek gerekiyor

geri kalanı ciddende mükemmel

başarılarınızın devamını dilerim :)

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Sunucu 8 yıllık ama konu tasarımı milattan önce kalmış efenim :D

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Konu tasarımı direkt yok. Bu arada lobide pusulada hangi oyunda kaç kişi olduğu yazmıyor. Online düşük herkes bir yere dağılmış vaziyetteydi geçen.

PremierGaming

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu 8 yıllık ama konu tasarımı milattan önce kalmış efenim :D

Dostum sunucu 8 yıllık değil. Anarşi konumuzda da hiç yazmayan bir şeye yorum yapmışsın, dalga geçmişsin. 8 yıllık tecrübemiz var ancak sunucu geçen sene Ağustos ayında açıldı. Okumak cidden önemli :leley:

Konu tasarımını kolay düzenlenebilir şekilde tutuyoruz, sürekli güncelleme olduğundan sunucularımızda. Görsel ağırlıklı tasarımlar daha "şekil" olabilir ancak sunucumuza uygun değil malesef. Görsel tasarım yapıyorduk, ama vazgeçmek durumunda kaldık.

PremierGaming

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı direkt yok. Bu arada lobide pusulada hangi oyunda kaç kişi olduğu yazmıyor. Online düşük herkes bir yere dağılmış vaziyetteydi geçen.

Konu tasarımı zaten çok kasmak istemedik, bu konu diğer konularımız için bir hub görevi görsün istedik.

Pusula konusu doğrudur, online düşük olduğundan dolayı yazmıyor yalan yok. Teknik sorunlardan dolayı eski online sayımızla uzaktan yakından alakamız yok ancak reklama yatırımla çözüyoruz yavaş yavaş. Bu foruma da reklam verdik birkaç kere ancak verim malesef hiç alamadık. Mevcut oyuncular da Survival ve OPFactions oynuyor. Online yüksek bile olsa bol sunucu olduğundan dolayı oyuncuların dağınık olması kaçınılmaz. Teşekkür ederiz.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Konu tasarımı zaten çok kasmak istemedik, bu konu diğer konularımız için bir hub görevi görsün istedik.

Pusula konusu doğrudur, online düşük olduğundan dolayı yazmıyor yalan yok. Teknik sorunlardan dolayı eski online sayımızla uzaktan yakından alakamız yok ancak reklama yatırımla çözüyoruz yavaş yavaş. Bu foruma da reklam verdik birkaç kere ancak verim malesef hiç alamadık. Mevcut oyuncular da Survival ve OPFactions oynuyor. Online yüksek bile olsa bol sunucu olduğundan dolayı oyuncuların dağınık olması kaçınılmaz. Teşekkür ederiz.
bende yorumunuz için teşekkür ederim <3

AhmetStyle_TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girmeye çalıştığımda bağlanmıyor sunucu kapalımı yoksa bakım çalışmasımı var?