Altın 1.17.1 ↪ GizzardCraft ∣ Dünya Haritası,Yetenekler,Zindanlar,Yoldaşlar ve birçok yenilikçi sistem ile hizmetinizde! / YENİ AÇILDI!

Sunucumuzu beğendiğiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    8

pHiso

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.gizzardcraft.com
Oyun Sürümü
1.17.1
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Survival

Ekli dosyalar

• images.png
    images.png
    1.9 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:

pHiso

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya bilader ne zaman bitiyor bu bakım
Discord sunucumuzda gerekli bilgileri paylaşmıştık ancak ben tekrar sizle paylaşıyım,sunucu bakımı 3 Haziran Cuma bitiyor,bakımın uzunluğu elbette bizimde canımızı sıktı ancak burda gördüklerinizden fazlasınızı göreceğinizin garantisini ben verebilirim.

pHiso

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu discord adresimize katılarak sunucu hakkındaki tüm bilgilere erişebilirsiniz.

Katılmak için discord bağlantı kısmına girmeniz gereken kod : kb7SZZZcWh

Atemha

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sv potansiyeli yüksek tecrübe eksiklikleri olduklarını düşünüyorum sistemlerde dengesizlik mevcut üzerinde çalışılırsa daha iyi yerlere gelebilir. Bazı yetkili ve arkadalarının davranışları hoş değildi ama bu sunucuya yeni girecek kişileri etkileyecek bir şey değil. Açıklamak gerekirse bug bulduğumuz ve anında bildirdiğimiz halde ödül alacağımıza teşekkür bile edilmeden azarlandık bunu bulduğumuz için biraz can sıkıcıydı onun dışında güzel bir deneyimdi.

pHiso

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sv potansiyeli yüksek tecrübe eksiklikleri olduklarını düşünüyorum sistemlerde dengesizlik mevcut üzerinde çalışılırsa daha iyi yerlere gelebilir. Bazı yetkili ve arkadalarının davranışları hoş değildi ama bu sunucuya yeni girecek kişileri etkileyecek bir şey değil. Açıklamak gerekirse bug bulduğumuz ve anında bildirdiğimiz halde ödül alacağımıza teşekkür bile edilmeden azarlandık bunu bulduğumuz için biraz can sıkıcıydı onun dışında güzel bir deneyimdi.
Güzel eleştirileriniz için teşekkürler, evet tecrübe konusunda eksiğimiz var dengelemeleri her geçen gün güncelliyoruz fakat yetkili davranışıyla ilgili ne konuda sıkıntı yaşadınız bilmiyorum, o konuda normal şartlarda kimse şikayetçi olmaz aksine övülür.Ne olursa olsun değerli yorumunuz için teşekkürler :)

YKemal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunları duymak beni derinden üzdü çünkü sunucuda gerekli eksiklikleri ve hataları gidermeye çalıştığım kadar adil oyun ortamını sağlamak için de elimden geleni yapıyorum. Her oyuncudan gelen isteği ciddiyetle inceliyor ve kişiye isteğinin gerçekleşme potansiyeli konusunda gerekli bilgileri veriyorum. Hata raporu sunan oyunculara gerektiği şekilde "Teşekkürümüzü" sunuyoruz. Tabi bu "Teşekkür" her durum ve şart için geçerli değil. Sizin başınıza gelen durumu özetle anlatacak olursam bulduğunuz "Açığı" oyun arkadaşlarınızla birlikte "4 defa" tekrarlayıp, raporladıktan sonra bile gözümün önünde o açığı kullanmanız ve bunu bütün oyunculara duyurarak yapmanızdı. Daha sonrasında "Açıktan" yararlanılarak elde edilen eşyaları siz teslim edeceğinize ben sizin envanterlerinizden bir bir temizlemek zorunda kaldım. Asıl can alıcı kısım aradan dakikalar sonra sizi tekrar kontrol ettiğimde birinizde o eşyalardan birisini daha bulmam oldu. Kusura bakmayın ama bence cezalandırılmadığınız için teşekkür etmeniz gerekirdi. O gün sabahtan beri şahsıma hakaretler edip global sohbette toksik davranışlar göstermemeniz gerekirdi. Yorumunuz için teşekkür eder dikkatli oyunlar dilerim.

Atemha

Marangoz
En iyi cevaplar
0
dakikalar sonra size kendim envanterimde bir balta bulduğunuzu ilettim ve bunun üzerine beni suçlamaya başladınız. Arkadaşlarım açığı bulduktan sonra beni dinlemeden aha koydular o itemleri ve ben direk oradan başkaları almasın diye aldım beni dinlemeden ben daha mesaj yazarken sorgusuz yargı yapıp beni suçladınız. Oyuncu arkadaşlarınız ile aramızda sorun olduğu için bize karşı tavır takınarak konuşmaya ve ona göre davranmaya başladınız. Ben yinede sunucunuzu tarafsız bir şekilde eleştirerek gelişmenizi umut ettiğim bir mesaj yayınladım ve benim sunucuyu oynamama sebebimi diğer oyuncuları etkilemeyecek şekilde yazdım. Yanımdaki arkadaşlarımın hepsi yaşları büyük olmamakla birlikte bazı şeyleri düşünemiyorlar arkalarını ben toplamaya çalışıyorum bunun için üzgünüm ancak bizden çok daha sorun çıkaracak potansiyel bir towny sever kitle mevcut. Sunucunuz onlar tarafından geliştikten sonra end game itemlerine sahip yakın arkadaşlarınız admin yardımı almak gibi eylemler ile suçlanmaya başladığında durduk yere kışkırtmalar ve toxicliklere maruz kaldığında soğuk kanlılığınızı korumak daha da zor olacaktır. Lütfen cevaplarınızı gerçekleri çarpıtmadan vermeye çalışınız. İsteseydik bu açığı gizli bir şekilde de kullanırdık veya yayardık sunucuya da zarar vereceğine eminim bu hareketin. Benim sayemde bu açık kısa zamanda çözüldü ve ekonomiyi ve oyun kalitesini etkilemedi. Global sohbette toxiclik yaptığımı hiç düşünmüyorum arkadaşlarım ile konuştuğumda ise sadece sunucu sevdikleri için gelişmesi adına fazla heyecanlanıp yanlış anlaşıldıklarını anladım. Burayı aşırı uzatmak istemiyorum eğer konuşmak isterseniz Atemha#3379 discordumdan bana ulaşabilirsiniz. Yazdıklarımı samimiyet ile söylüyorum kötü amaçlı yazmıyorum sunucunuzu da sevdim ve sıfırlandıktan sonra (eğer olursa) tekrardan başlamayı düşünüyorum. Klanım adına yapılan saygısızlık varsa yanlış anlaşılma varsa hepsi için özür dilerim. Sizleri de yılların yetkililik tecrübesi ile anlayarak haklı bulduğumu bilmenizi isterim. Kimsenin kusursuz olmadığını lütfen unutmayalım hatalar yapılabilir önemli olan bunlardan ders çıkarmaktır saygılarımla...

yazyağmuru

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
discord direk link koysanda girsek ben o kodlan giremiyorum