minecraft %100 survival

1. I

minecraft realme oyuncu arıyoruz

merhabalar bizim 3-6 kişi arası bi realmımız var ama sadece 3 kişi aktif sunucuya 4-7 kişi arıyoruz yaşlarımız 17-21 arası ilgilenenler varsa konunun altına yazabilirler
  2. giantfurkii

[EMEK SKYBLOK&SURVIVAL]* \⎝⧹ Oyna.MilasMC.Com ⧸⎠╱ [ JAVA/BEDROCK ] En İnce Detayına Kadar Özenle Hazırlanmış 1.20.4 Tabanlı EMEK SKY/SRV Deneyimi*

OFİSİMİZ; ORTALAMA AKTİFLİK SAYIMIZ; Kopyalanabilir IP: Oyna.MilasMC.Com "DİKKAT! MilasMC Bağımlılık Yapar." Sunucumuzda JAVA/BEDROCK Girişleri Aktiftir.
  3. C

arkadaş arıyorum

minecraft java oynamak için arkadaş arıyorum istiyen cevap yazsın (discordu olursa daha iyi olur)
  4. EleganceNetwork

/EleganceNW/play.elegancenw.xyz/1.16.5./Survival/Çiftçi/Bitcoin/Pinata/Yetenekler/Özel Boss/Meslek/Anti Xray/BlackMarket/Mevsimler/Kanlı Ay/Meteor/

Önemli Not: Survival sunucumuz özel kaynak paketi içermekte sunucuya giriş yapmadan önce aşağıdaki yönergeleri uygulayınız. + Sunucu listesi kısmından Elegance network'e sağ tıklayın ve düzenleye tıklayın.Daha sonra alttan Sunucu kaynak paketleri: Açık yapın ve ardından giriş yapmayı deneyin...
  5. ruddeTR

1.20.4 PVP Sunucusu - AERGIA - MC.PROJECTS.GG [Düşük Ping/Kit Ayarlama/Turnuvalar/Dereceli Maçlar/FFA/Practice/Özel Knockback ve dahası!]

AÇILIŞ: 19 AĞUSTOS 14.00 | TAVSİYE EDİLEN SÜRÜM: 1.20.1 Güncel ekibimiz aşağıdaki listede. Tanıtımımız bu kadardı. Eğer, bu oluşumu beğendiyseniz sizi de aramızda görmekten zevk duyarız. PvP nedir? Minecraft evreninde PvP, oyunculara karşı savaşılmasına verilen isimdir...
  6. Sepris

[1.20.1 Taban Sürüm] HarbiMC.keyubu.net En güncel sürüm survival sunucu hemen katıl!

HARBİMC.KEYUBU.NET SİSTEMLER HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ İÇİN SUNUCU İÇERİSİNDE /BİLGİ KOMUTUNU KULLANABİLİRSİNİZ
  7. Z

SAKURA NETWORK | Yetkili Ekibini Arıyor !

SakuraNW #ACILDIK - En Gelişmiş Sistemlerle Birlikte Yakında Sizlerleyiz. Sistemlerimiz Survival Sistemleri! [1.16.5] - Teslimat - Çiftci Sistemi - Süreli Claim - Yetenek - Meslekler - Özel Büyüler - Özel bosslar - Özel Kılıc/Zırh - Demirci ile + basma sistemi + Ve...
  8. PremierGaming

GERÇEK 1.20 < | LumiCraft Emek Survival - Klasik SMP Arayanlara! Kapanmama garantili, MÜKEMMEL ortam | Java & Bedrock | 24+ Rütbe | LUMI.PLAYINGO.XYZ

Sunucumuz 23/06/2023 itibariyle 1.20'ye güncellenecektir! Bekleriz. (Alımlara web sitemizden katılabilirsiniz) ==================== * LumiCraft Survival * IP: lumi.playingo.xyz Bedrock (Pocket) Edition Port: 25586 Sürüm: 1.20.X | 1.8.X - 1.20.X Tüm sürümler girebilir, ancak ana sürüm 1.20'dir...
  9. oguzhanyilmaz10

|1.18.1| APPLECRAFT |Yalnızca dostluk ve survival | Mevsimler |Levelli moblar |Gelişen eşyalar|Görevler

10. M

Yardım Minecraft grief prevention chest ile claim atmasını nasıl kapata bilirim

grief prevention chest ile claim atmasını nasıl kapata bilirim chest dailys 0 veya -1 gibi seyleri denedim olmadı bilen varmı Discord: Menemen#5945 mümkünse discord üzerinden yardım ederseniz sevinirim
  11. M

Yeni Reich mmorpg hayatta kalma sunucumuz !

Bugüne kadar yaşadığınız bütün deneyimleri unutun. Yepyeni ve görülmemiş özellikler bulunduran, Reich serverimiz sizleri bekliyor ! Sunucumuzun kökenleri Orta Çağ Avrupa yapısına dayanmaktadır. Sıradan bir Derebeyinden Kral'a uzanan destansı bir maceraya hazır mısın? İmparatorluğumuzda...
  12. ectual

[1.17.1] MineFoxter | Element Sistemi, Fabrika Sistemi, Tarım Ejderhası ve daha fazlası | 29 Ocak 2022 18:00 Açılış!

13. N

knk sadece mikrofonun ve dc olsun yeter minecraft oynayak pls

dc adım #8088 mc sürvival acarız veya baska bı sunucu acarız orda deney yaparız vs fln atarız farketmez gel sadece konsuurz
  14. TungahanSZ

silebilirsiniz

.
  15. LevionasMC

LevionasMC [ 1 Eylül Saat 21:00 Sizlerle] [play.levionasmc.com] MMRPG Survival < %100 Doğallık Saf Gerçeklik Eğlenceyi Doruklara Taşımaya Ne Dersin

Levionas MC - Sürüm: 1.16.5 - Erişilebilir oyun bağlantı adresleri: - mc.levionasmc.com - play.levionasmc.com - oyna.levionasmc.com İnternet Sayfalarımız: https://levionasmc.com/ Mağaza Discord Adresimiz: Join the LevionasMC Discord Server! Discord sunucumuza Katılmak için TIKLA ...
  16. Mochi_kun

Yardım MC 1.16.5 Survival SW

1.16.5 Survival sunucusu kurdum.Pluginle yeni bi dünya daha ekledim biri lobi biri survival dünyası oyuncuların survival dünyasındayken oyundan çıkması yada hub çekmesi gibi bi durumda son bulundukları bölge kayboluyor. Ben onlar geri girdiklerinde yada o dünyaya geri ışınlandıklarında o...
  17. Rovends

Survival serisinde ahır yapıp bunu sizlerle paylaştım

Merhaba arkadaşlar yeni atıldığım bu platformda bana destek olur musunuz? Bu videomda ahır yapıp bunu sizlerle paylaştım iyi seyirler.
  18. M

AKİS NETWORK [1.8-1.16.5] AÇILDI! EMEK SURVİVAL SUNUCU play.akisnetwork.xyz |REHBER ALIMLARI AKTİF| akisnetwork.denince. biz

Bu videomuza beğeniyi çok görmeyin: Akis Network Emek Survival sunucumuz açılmıştır. - Köylü Takas Sistemi - - Müzik Dinleme - - Gelişmiş Market - - Periyodik Eventler - - Spawn Market - - Ucuz VIP Fiyatları - - Lonca sistemi: Kendi loncanızı kurarak geliştirip krallığınızın gücünü gösterin...
  19. _CaglarCnk_

|Wisart Network| 1.16.4Hazır mıyız? Yenilenen yapısıyla baştan aşağıya farklı bir oyun deneyimi sunmak için sizlerleyiz

Wisart Network ekibi olarak sizlere daha kaliteli ve daha iyi bir oyun deneyimi sunmayı kendimize öncelik edindik. Siz değerli oyuncu arkadaşlarımızı aramızda görmek ve rekabet dolu sunucumuzda keyifli vakit geçirmenizi sağlamak amacımızdır. Eşsiz sistemlerimiz ve ilgili ekibimiz sayesinde her...
  20. FurkanVural

Yardım Minecraft

Merhabalar minecraft sunucumdaki bazı setler ve kılıçları güçlendirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim. bunun için bir skript veya plugin varmıdır. örnek olarak : altın setin dayanıklılığını elmas set gibi yapmak / taş kılıcın gücünü elmas kılıç gibi yapma yanlız : büyü ile değil direk...
  21. CrstyaL27

Minecraft Survival 1.16.4 Plugin paketi arıyorum

Minecraft Survival 1.16.4 Plugin paketi arıyorum. İçerisinde çok fazla eklenti olmasına gerek yok. Doğru çalıştıktan sonra şunlar olsa yeterli: -Claim atma -GroupManager -Lag Silme -AutoSave -World Edit -World Guard -World Oluşturma -Ölüm Mesajları -Auto Mesaj Eğer bunların içerisinde sorunsuz...
  22. KafalarMC

Yardım oltayla adam çekmeyi kapatma minecraft

oltayla adam çekmeyi nasıl kapatabilirim suncuu sürümüm 1.16.5
  23. rafety0

Only Game Platform topluluğu sunucu daveti

Merhaba arkadaşlar öncelikle 2014 den bu yana sunucu açtığımı belitmek isterim o zamandan 2021 tarihine kadar güzel işler başardım deneyimliyim optimize bir sunucum var lag kasma vb problemleri olmayan kendi çevremizde oynayabiliceğimiz hempremium hem premium olmayan kişiler ile birlikte oynaya...
  24. H

Merhaba. Ben Selçuk.

Merhaba. Ben Selçuk. Uzun soluklu, oyunun her anından keyif aldığımız bir maceraya başlamak istiyorum. Başlayacağımız macerada, eğlencenin yanı sıra, güzel mimari eserler bırakmak ve bol bol gelişimin tadını çıkarmak, oyundan alacağımız zevk için önceliğimiz olmalıdır. 15 yaş ve üzeri kişiler...