1.2.5 Tale of Kingdoms

duhan2829

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaslar birisi bana bu mob un indirme linkini atip oyunda nasil kullanicami ve oyuna nasil kurucami anlatabilirmi Yalvaririmi çok lazim :(

zxcvbnmöç.

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nerden indircez ve nasıl kurcaz yardım et lutfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :(

Lifedragon24

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok kolay konu bbnm olmasada MODLOADER kurun ilk Zipi mods klösürüne atın olmassa MoDLoader kurulu değil yada mc sürümünz aynı deil b u glb 1.0.0 için

Anonim.HT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar söyleyeyim. En iyisi soartex fanver

Furkanipek

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1.mob değil mod ve skydaz aramaya yaz tale of kingdpms de eğer sürümün uyumuyorsa sürüm değiştirici ile değiştir ve sonra installer i kur Yalnız
İnstalleri açmak i.in Net Framework v1.25 gibi version farketmez...

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mod kurma ise şöyledir .minecrafta girin oradan bine girin orda minecraft adlı bir jlar dosyası vardır. Onu birlikte açtan winrar olarak açın sonra modloader adlı modu atın içine sonra oyunu başlatın sonra giriş yapıp kapatın sonra aynı şekilde tale of kingdoms modunun içeriğini demin winrar olarak açtığınız dosyanın içine atın oyunu başlatın mod yüklenmiş olur

Furkanipek

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mod kurma ise şöyledir .minecrafta girin oradan bine girin orda minecraft adlı bir jlar dosyası vardır. Onu birlikte açtan winrar olarak açın sonra modloader adlı modu atın içine sonra oyunu başlatın sonra giriş yapıp kapatın sonra aynı şekilde tale of kingdoms modunun içeriğini demin winrar olarak açtığınız dosyanın içine atın oyunu başlatın mod yüklenmiş olur
Aynen öyle :) NOT:Yapamayanlar installer (Oto Kurulum) ile yüklesinler.

Kutay1316

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ha bide ben yükledim de olmuyo sanırım başka modlarla çalışmıyo pixelmon gibi

miliese88

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
isyaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnn indiremiyomlaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kutay1316

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
diğer modlarla çalışıyomuş yanlış görmüşüm özür dilerim.