Altın 1.20.4 Tabanlı %100 EMEK SURVİVAL | 359 Özel Büyü | Teslimat | Turnuva | Envoy | Çiftci | KOTH | LAGSIZ OYUN KEYFİ | play.mc4fun.net | 15 HaziraAçılış

Konu, 21 Tem 2024 tarihine kadar sabit.

lolgobrr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu zamana kadar Sunucu Yöneticisi olarak yazmadım ve bunun sebebi 2-3 çocuğun kendini ciddiye alındıklarını sanmasını istemememdi fakat sanırım herkes elindekileri sunuyor ben sadece görsel bırakıp üstüne birkaç şey yazarak bu arkadaşların aciz çabasının boşa olduğunu size göstereyim.
Ekli dosyayı görüntüle 184018
Ekli dosyayı görüntüle 184017
Kendileri sunucuda moderatördü ve arkadaşları savaş sırasında öldüler kendisi ise onların eşyalarını /god yetkisi olduğu için düşmanlar almadan alıp kaçtı.
Bu yüzden yetkisi anında alındı ekip arkadaşı'da oyunculara bela okuduğu için yetkiden alındı kendisi'de konuda yorumları silinen lolgobrr adlı kişidir ayrıca bu arkadaş sunucumuzda 75 tl değerinde FUNVIP adlı üründen satın aldı ve 2 gün sonra babasının kızdığını giremeyeceğini ve sıkıntılı durumda olduğunu belirterek iade edebilirmisiniz diye sordu.
Biz sunucu olarak iade konusunu asla söz konusu bile etmeyiz siz bir marketten sakız alıp 1 tane çiğneyip iade edemezsiniz sonuç olarak fakat iyi niyetimiz ve bu kardeşimize yardımcı olmak açısından iade ettik parayı anında fakat sanırım bunu yaparak hak yemiş olduk sadece bu bile değil arkadaşları daimi oyuncumuz her kötü durumumuzda yanımızda olan Türker adlı kişiye sırf durumu olmadığı için yardım ettik fakat buda sanırım hakka girmek olabilir .

Sunucumuz bizim lobi'de yaptığımız hatadan ötürü grieflenmeye çalışıldı zaten bunu yapan HackSQ muzcraft , soc , hira, soul gibi iyi sunuculara aynı şekilde bunu yaptı videoları mevcuttur fakat en ufak hasar ile biz bu sorunu çözdük ve oyuncularımız artarak sunucumuzda oyanama devam etmekte anlaşılan bu arkadaşların derdi ciddiye alınmak pış pışlanmak fakat biz onlara bunu cevap vermeyerek vermedik ve kendileri yazıp çizdiler daha fazla konuyu uzatmıyorum kendileri 4-5 kişilik oyuncu grubu olarak sanırım önemli zannettiler bizim için kendilerini fakat herhangi bir oyuncudan farkları olmadığı için hile'den anında banlandılar ve buda onların ağlayış sesleri ^^
yine bir şeyler yazsam yine sileceksin ağır geldiği için ama şunu söylemeden edemeyeceğim 2 yıldır ailemle yaşamıyorum babam kızdığı için para iadesi istemişim :D

lolgobrr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kendileri hakkında dolandırıcılıklarına dair başlık açılınca kredi kartı borcum var yövmiyeli çalışmak ayıp değil diyerek tribünlere oynayan,kendilerini acındıran arkadaşlar burada durumu yok diyerek arkadaşlarımızı aşağılayacaklarını düşünüyorlar .d

Cozy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gayet Başarılı Sunucu Güzel Sistemler

Cuva

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açıkçası zamanında personelliğini yaptığım sunucunun gün gelip gurmeliğini yapacağım hiç aklıma gelmezdi. Sunucu sahibi olan Taner'i yakından tanır mıyım? hayır. Yakından tanımam fakat discord'da konuştuğumuzda , sunucusu için nasıl heyecanlandığını , ne gibi yenilikler getireceğini düşünüp nasıl çabaladığını bilirim. Gerçekten topluluğuna ve kitlesine önem veren nadir sunucu sahiplerinden Taner. Kendisi ve topluluğu için çabalaması ve işine önem vermesinden ötürü Taner'e buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Sunucu hakkında ne mi söyleyeceğim? Gayet özgün , disiplinli bir şekilde bir sunucu olması dikkatimi çekti. Yeni başlayan bir oyuncu içi muazzam bir şekilde hazırlanan /help(yardım) menüsü sunucunun işleyişini öğrenmesi için bire bir. Köylü takas , kendi özel para biriminden bahsetmiyorum bile. BAŞARILAR!

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Açıkçası zamanında personelliğini yaptığım sunucunun gün gelip gurmeliğini yapacağım hiç aklıma gelmezdi. Sunucu sahibi olan Taner'i yakından tanır mıyım? hayır. Yakından tanımam fakat discord'da konuştuğumuzda , sunucusu için nasıl heyecanlandığını , ne gibi yenilikler getireceğini düşünüp nasıl çabaladığını bilirim. Gerçekten topluluğuna ve kitlesine önem veren nadir sunucu sahiplerinden Taner. Kendisi ve topluluğu için çabalaması ve işine önem vermesinden ötürü Taner'e buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Sunucu hakkında ne mi söyleyeceğim? Gayet özgün , disiplinli bir şekilde bir sunucu olması dikkatimi çekti. Yeni başlayan bir oyuncu içi muazzam bir şekilde hazırlanan /help(yardım) menüsü sunucunun işleyişini öğrenmesi için bire bir. Köylü takas , kendi özel para biriminden bahsetmiyorum bile. BAŞARILAR!
Güzel yorumun için teşekkürler canım benim.

Atillaydn

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

mhmttpc47

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
slm sunucuya gırmek istiyorum ama şifremi girmeme rağmen bağlanmıyor

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
slm sunucuya gırmek istiyorum ama şifremi girmeme rağmen bağlanmıyor
Özelden gerekli bilgiler verilmiştir. Sorununuz devam ediyorsa discord adresimizden bana ulaşırsanız sevinirim.
Bizi tercih ettiğiniz teşekkürler iyi oyunlar.

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Nedense eski bir sunucuya benziyor

PardoraS

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server de ilk sezon bir süre oynamıştım az önce girdiğim zaman yeni sezonun başladığını gördüm yani server uzun süre açık bile kalmamıştı bu kadar kısa süre de sıfırlanması üzücü oldu. Geçen sezon da viplerin özellikleri çok afilli idi. Bu sezon da öyle olacağını düşünüyorum. Server 1.16 ancak 1.16 dan uzak tutmaya çalışılmış. Benim oynamadan haz alabileceğim bir server değil. :fp:

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Server de ilk sezon bir süre oynamıştım az önce girdiğim zaman yeni sezonun başladığını gördüm yani server uzun süre açık bile kalmamıştı bu kadar kısa süre de sıfırlanması üzücü oldu. Geçen sezon da viplerin özellikleri çok afilli idi. Bu sezon da öyle olacağını düşünüyorum. Server 1.16 ancak 1.16 dan uzak tutmaya çalışılmış. Benim oynamadan haz alabileceğim bir server değil. :fp:
Değerli yorumun için teşekkür ederim. Umarım oynarken zevk alabilecegin bir sunucu bulursun kendine iyi bak sağlıcakla kal :kanka:

LDibrahim

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Geri dönüşünüz için çok teşekkürler açılalı 2 gün olduk ufak defek eksiklerimiz olabilir her gün daha iyisin yapmak için ugraşıyoruz
bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler <3
bir şey sorabilirmiyim sunucudaki şifre şifre olmadan hereket edemiyorum ve chet kısmına birşeyler yazamıyorum
söylerseniz sevinirim:)