Altın [1.21.0- Survival] Nostaljik/Mevsimler/Sandık Market/Koth/Kuşatma/Meslek/Clan/Envoy/Çiftçi/Tapu satma /Hile Koruması- [oyna.epiklava.com] -

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rehber alımı bulunmaktadır

ozcanskrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu p2w sevmeyen arkadaşlara önermem. Server resmen VİP'lerin etrafında dönüyor. Chat desen VİP'lerin renkli ve kalın yazıları arasında sizi gören olmuyor.

Combat desen Koruma 6, Keskinlik 7 gibi normal sınırların dışında büyüler var ve bunlara genelde VİP'ler sahip.

KOTH etkinliği desen bir dolu VİP'nin olduğu, keskinlik 6-7 kılıcları olan adamlar size tek atıyor.

Ben oynarken zevk alamadım. O yüzden önermiyorum.

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu p2w sevmeyen arkadaşlara önermem. Server resmen VİP'lerin etrafında dönüyor. Chat desen VİP'lerin renkli ve kalın yazıları arasında sizi gören olmuyor.

Combat desen Koruma 6, Keskinlik 7 gibi normal sınırların dışında büyüler var ve bunlara genelde VİP'ler sahip.

KOTH etkinliği desen bir dolu VİP'nin olduğu, keskinlik 6-7 kılıcları olan adamlar size tek atıyor.

Ben oynarken zevk alamadım. O yüzden önermiyorum.
Tüm içerikler oyun içinden emek vererek alınıyor(k7,p5 envoy,KOTH,rütbeler,random eventler aracılığıyla alınabiliyor). Oyuncular istediği için enchant yükseltmesi ekledik. Sunucunun devam etmesi için vip satışları zorunlu maalasef vip almak isteyen oyuncular bazı özellikler için alıyor. Detaylı içerik için sitemizden bakabilirsiniz. Kafanız karıştıysa yakında forum adresimiz eklenecektir. Bu gibi sorunlar buradan tartışılabilecek. .

ozcanskrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tüm içerikler oyun içinden emek vererek alınıyor(k7,p5 envoy,KOTH,rütbeler,random eventler aracılığıyla alınabiliyor). Oyuncular istediği için enchant yükseltmesi ekledik. Sunucunun devam etmesi için vip satışları zorunlu maalasef vip almak isteyen oyuncular bazı özellikler için alıyor. Detaylı içerik için sitemizden bakabilirsiniz. Kafanız karıştıysa yakında forum adresimiz eklenecektir. Bu gibi sorunlar buradan tartışılabilecek. .

VIP ile p2w 'i karıştırmayın lütfen. Örneğin VIP'lerin chat özelliği hakkında: VIP olan biri renkli yazı yazabilir, görünmesini istediği rengi seçebilir bunlar tamam ancak Bold yapma, üstünü çizme, İtalik yazma gibi özellikler chati kirletmekten başka bir işe yaramıyor.

VIP'lere bazı ayrıcalıklar verilebilir, tamam, ama abartılmaması lazım.

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
VIP ile p2w 'i karıştırmayın lütfen. Örneğin VIP'lerin chat özelliği hakkında: VIP olan biri renkli yazı yazabilir, görünmesini istediği rengi seçebilir bunlar tamam ancak Bold yapma, üstünü çizme, İtalik yazma gibi özellikler chati kirletmekten başka bir işe yaramıyor.

VIP'lere bazı ayrıcalıklar verilebilir, tamam, ama abartılmaması lazım.
Atlantis sunucumuzda bold altı çizme yokki zaten farklı bir servera mı baktınız? Sadece renkli yazma özelliği bulunmakta

BilgeLove

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu şifresi nedir acaba?

MhyK0L

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tasarım hoş haritalarda kendi yapımınız emek verilmiş. Güzel sistemler bri ara uğrayıp tekrar buraya yorum bırakacağım :)
Başarılar iyi çalışmalar

Mine1234

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
evet gerçekten harika sunucuya küfredene 30 gün mute attılar sonra kurucu normalde sınırsız dedi, ben neden ona sınırsız değil adam mı kayırıyorsunuz yazınca ban, gerekçe neymiş? Sunucuya hakaret, tebrikler kardeşim tebrikler.

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet gerçekten harika sunucuya küfredene 30 gün mute attılar sonra kurucu normalde sınırsız dedi, ben neden ona sınırsız değil adam mı kayırıyorsunuz yazınca ban, gerekçe neymiş? Sunucuya hakaret, tebrikler kardeşim tebrikler.
Burada kuralları uygulayıp ban atmamı istiyorsun. Sunucuya hakaret ve küfürüde sınırsız olmasını istiyorsun. Sana açıklama yapıp bilgilendiriyorum. Ama sen halen bilmediğin konu hakkında sunucuyu kötülüyorsun. Maalesef sunucumuzda kurallar var. Bazen inisiyatif kullanıyoruz. Örneğin bir özür dilemek bile buna kafi geliyor. Umarım bundan sonra önyargılı olmayıp hakaretlerde bulunmazsın. Yorumun için teşekkür ederiz.
Polish_20210618_185421452.jpg