1.3 Güncelleme Düzeltme # 2 | 6 Ağustos 2018

Mesajlar
232
Beğeniler
75
Puanları
730
Steam
Minecraft
#1
Herkese merhaba! Bildiğiniz gibi, Yamanın 1.3'ün Düzeltme 1'i, Fury ve Lian Şampiyonlarının devre dışı bırakılmasına neden olan bazı problemler getirdi. Hi-Rez , Paladins güncellemeleri ile ilgili haberlerin yanı sıra, PC ve PS4 için 6 Ağustos'taki ikinci bir düzeltmede düzeltilecek

Şampiyonlar,

En son düzeltmenin getirdiği konularla ilgili olarak son birkaç gündür sabrınız için teşekkür ederiz. Bu düzeltme, oyuncularımız için çeşitli sinir bozucu sorunları düzeltmeyi amaçladı ve maalesef başka şeyleri kırdı.

Düzeltme işlemimiz yayına girdikten yaklaşık 30 dakika sonra, Furia ve Lian ses sorunlarıyla ilgili toplulukta raporlar görmeye başladık. Ses sorunlarını bir yama olmadan çözemediğimizden, tek seçeneğimiz bir düzeltme üzerinde cehennem gibi çalışırken Furia ve Lian'ı devre dışı bırakmak oldu. Sorunları düzeltmesi, oluşturmaması gereken bu düşük kaliteli yama için bir mazeret yoktur.

Neyin yanlış gittiğine dair kapsamlı bir araştırmayı tamamlıyoruz. Soruşturma devam etmesine rağmen, Perşembe günkü düzeltmede sorunların çoğuna yol açan aşağıdaki hususları belirledik:
 • Belirli geliştirme aşamasında değişiklikler, düzeltme eklemeye yanlışlıkla eklenmiştir. Bu değişikliklerin yapının bir parçası olmaması gerektiği için, KG ekibimizin onları test etmeleri istenmemişti, bu yüzden fark edilmeden kaymışlardı.
 • Savas Bileti düzeltmesi test edildi ve doğrulandı çünkü düzeltmenin amacı yazıların kullanıcılarımıza doğru bir şekilde iletilmemişti. Düzeltme işe yaradı.
 • Diğer bazı düzeltmeler, test ortamımızda çalıştı ancak canlı ortamda çalışmadı.

Bu sorunların bir daha yaşanmaması için süreçlerimizi yeniden ele alıyoruz. Bazı acil değişiklikler şunlardır:
 • Özellikle ses değişimleriyle ilgili güncellenmiş içerik göndermek için daha açık bir şekilde tanımlanmış bir süreç uyguluyoruz.
 • Güncelleştirme ve Düzeltme Notları'nda, artık "inceleme altında" etiketli hata düzeltmelerinin bir bölümünü göreceksiniz. Buna, KG ekibimizin sorunu çözeceğine inandığımız düzeltmeleri içerdiği, ancak %100'ü bulamayacağımız düzeltmeleri de ekleyeceğiz. onaylamak.
 • Kalite Güvence ekiplerimize tasarım amacının iletişimini geliştiriyoruz.

Ekip, aşağıdaki sorunları ele alacak yeni bir düzeltme uygulıcaklar:
 • Oyuncuların “Ninja” unvanını açamadığı bir sorun düzeltildi.
 • Oyuncuların “Gölge Savaşçı Denemeleri” Mücadelesi'ni açamadığı bir sorun düzeltildi.
 • Lian ve lianın kostümlerinin SFX olmadığı bir konu düzeltildi.

Aşağıdaki hatalar araştırılmaktadır:
 • Oyuncuların bazen maç lobisinin sonuna gönderilmediği sorun.
 • Bazı oyuncuların 1.3 Düzeltmede battlepast 1 ri almalarına rağmen 2 de gerekli exp yanlıs gelme veya gelmemeyle ilgili sorun.
 • Küçük bir oyuncu alt kümesinin ilk Savas bileti 1 iade elmasını almadığı sorun.

Bu düzeltmeleri her platformda mümkün olan en kısa zamanda kullanıma sunacağız. Bu düzeltme 6 Ağustos'ta PC ve PS4'te EDT yayınlayacak. Yamayı konsol ortaklarımıza sunduk ve sertifikasyon süreci boyunca onay bekliyoruz. Gelecek hafta Xbox One ve Nintendo Switch'de güncellenmeyi umuyoruz.

Sabrınız için tekrar teşekkür ederiz ve bu düzeltmenin standartlarınıza ya da bizimkilere uymadığından çok üzgünüz. Sizler en iyisine layıksınız

İyi günler İyi Oyunlar

Paladins Güncel Grup Açıldı
Burası 2018 den Beri Güncel olan tek site. Burada her seyle ilgili bilgi bulabilirsiniz, büyük ustalarla görüsüp neyin nasıl oldunu anlayabilir, sorunlarınızı burada çözebilir, resminizi veya oyununuzu paylasabilir veya gelecek etkinliklerden yama notlarını öğrenebilirsiniz.

۩ GRUP ÖZELLİKLERİ i۩
→Oyuna gelecek olan güncellemeyi videoyu veya oyunla ilgili bisiyi onlar paylaşmadan önce biz paylasıp bakabilir, öğrenebilirsiniz

→ Paladinsin yaptığı etkinlikleri haberiniz olmasa bile bu gruba paylasılacaktır ve etkinlikte yapmanız gereken yorucu isi burdaki kod sayesinde cok kolaya döndürülecektir

→ Arada sırada yayın acacağız ve sizinle oynayacağız veya birlikte rekabetci bile atabiliriz

→Yama notları gelir gelmez burada türkçeye çevirilip yazılır

bütün güçlü oyuncular burada. Peki ya sen ne zaman geliyorsun ?
Gitmek için : Steam Community :: Group :: Paladins Türkiyee
 
Black Desert Online