1.4.5 Tekkit Server Kurmak

Akmert2012

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Tekkit.jar dosyası olmuyor Winrar diye gözüküyor java dosyası ile açmaya çalıştığımda ise error diye hata çıkarıyor .bat dosyasında yardım eder misiniz ? Birde ben 1.5.1 deyim ona da uygun olur mu acaba şimdiden teşekkür ederim . :)

kaan351011

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tekkit Server Güzel Gerçekten Bunun Voltz Serverini de Paylaşırmısın Voltz da Elektrik Bulmak Güzel Oluyo :D

Manias

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyuna Girişi Nasıl Sağlıyacağız ?

Dogac35

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tuhaf!!

Yukarıdaki anlatımda hatalar ile ilgili açıklamayı yapmıştım hatanın resmini çekerseniz daha rahat yardımcı olurum.

İşinize yaradıysa ''Beğen'' butonuna basmanız yeterlidir :D
bu 1.2.5 için galiba ben 1.5.1 için istiyorum bi de girmeye çalıştığımda EndOfStream diyo

SepuLture

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Üzgünüm bugünlerde sınavlarım nedeni ile konuya bakamıyorum hata alan arkadaşlar http://yadi.sk/d/S8wlNZVp3iKjr bu linkten ayarlanmış .bat dosyasını indirebilir ve https://forum.gamer.com.tr/threads/cracked-yeni-technic-launcher-08-04-2013.45320/ bu linkten tekkit launcherini indirebilirler fakat halen hata alanlar varsa en iyi yardım için hatanın fotosunu almalılar hepinize teşekkürler..

NOT: Server için ayrı bir launcher kullanılmıyor verdiğim linkteki launcherle server giriş yapabilirsiniz..

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş rail craftı siliyorum launch.batı çalıştırdığımda geri geliyor yardım!!!!!

SepuLture

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Okulda son sınavlar nedeni ile konuya bakamıyorum aynı zamanda Tekkit Server ile ilgili birçok şeyi unuttum bunun sebebi uzun süredir Minecraft oynamamdır.Eğer Minecraft'a tekrar başlarsam yeni bir konu açabilir üstelik yazın daha çok zaman ayırabilirim.Hepinize teşekkür ediyorum.

yavvuz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben yardımcı olabilirim Team Wiewer Den