[1.4.7]Shaders Modu Kurma Derdi YOKKK!!!!!

muratcao1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar fazla söze gerek yok size vereceğim rar dosyasında kurulumu anlattım.Yapamıyanlara .minecraft eklenmeyecektir.Bilmeyenler için söyliyim minecraft ınızı gerçekçi yapar sular falan ve özenle seçilmiş bir shader ve texture pack resimlere geçelim.

.exe Eklenmiştir.

Ekli dosyalar

• GLSL Shaders Mod Installer.rar
    313.7 KB · Görüntüleme: 336

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
çalışmayı durdurdu hatası alıyorum yardımcı olurmusun

muratcao1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraft ı en baştan yükle düzelmesse p.m yardım ederim.

UykusuzCocuk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Selamun Aleykum Kardeşim :);
Ben Senin verdiğin modu yükledim gayet çalıştı crash hatası almadım fakat elim kolum karakterim bembeyaz :D buna bir çözüm ? he bide hic golge yok sadece yapraklar falan sallanıyo

muratcao1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sisteminiz yetmiyordur muhtemelen ve gölge istiyorsanız video ayarlarından smooth lign böle birşeydi galiba onu %100 yapın.

milyardolar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben modu yükledim senin anlattınığın gibi ama her taraf bembeyaz biryer görünmüyo açıkçası yani beyaz ekra hatası olmuş

muratcao1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bende böyle bir sorun yok sizin işletim sisteminizle alakalı ben rahat bir şekilde oynuyorum.İşletim sisteminizi buraya yazın.

NeWeRLeeTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben modu yükledim senin anlattınığın gibi ama her taraf bembeyaz biryer görünmüyo açıkçası yani beyaz ekra hatası olmuş

Arkadaşım ben de ilk açınca öyle olmuştu seus texture pack'ını takınca düzeliyor. Sadece biraz kasar o da bilgisayarına bağlı benim ki biraz kasıyor ama olsun oynanış daha güzel ve gerçekçi oluyor. Çok eğlenceli bir hale geliyor. Doğruysa beğeni pls.

UykusuzCocuk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
" TOSHİBA
Intel(R) Core(TM) i5 CPU M 460 @ 2.53 GHz 2.53 GHz
3.00 GB Ram
32 Bit İsletim Sistemi
ATI Mobility Radeon HD 5470 ekran kartı "

Bu Arada O karakterimdeki Beyazlik 5 dakka oynadiktan sonra normale dönüyor ve bende hiç gölge yok eğer bahsettiğin şey smooth lightning ise onu ve diğer ayarlari kontrol ettim benim bilgisayarda gölge olmuyor fakat ışıklar guzellestı cımler sallanıyor ve agac yaprakları su golgelerde gelse keske :D

http://www.9minecraft.net/sonic-ethers-unbelievable-shaders-mod/ bu sitede bilgisayarı hafif kasanlar icin v08 Lite yi indirsinler kasmıyo :D Kolay gelsin soruma bir çözüm lütfen :)

muratcao1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yanlış kurmuş olabilirsin benim söylediklerimi dikkate aldınmı ?

ToxicStar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu Arada Genellikle 64 Bit İşletim Sisteminde Çalışan Bir Moddur 32 Bit'te Kasma Yapar Ve Çalışmaya bilir.

UykusuzCocuk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yok senin ded,kler,n, yapmama ragmen golge yok kasmıyo ayrıca sadece golge yok