1.5 Yıllık Minecraft Profesyonalinden Ders

Gorgun Bugra

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben buğra isteyen kişilere kendi özel hamachi serverimde minecraft'ın adımlarını oynamayı öğretebilirim isteyenler özel mesajla bana bildirsinler...

Gorgun Bugra

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gönüllü olarak kardeşim isteyen bilmeyen arkadaşlara benim sayemde kaç kişi öğrendi bi bilsen

Gorgun Bugra

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yav he he :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1369997984,1369997872][/DOUBLEPOST]Bide gerçek şu ki bana öğretmediler,kendim öğrendim :sırıtmak:

Kardeşim belamısınız bu konuya baktığınıza göre herhalde bilmiyorsunuz sizde ben bilmeyenlere söylüyorum çok istiyorsanız sizede öğretirim.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Betada başladım Minecraft arkadaşların dediği gibi öğretilcek bir şey değil eğer birkere oyuncu istekliyse öğrenir senin anlatmanla hiçbir şey öğrenemezler crafting hariç. Bırak o kişiler kendileri bulsunlar.

Ali Ağaoğlu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Betada başladım Minecraft arkadaşların dediği gibi öğretilcek bir şey değil eğer birkere oyuncu istekliyse öğrenir senin anlatmanla hiçbir şey öğrenemezler crafting hariç. Bırak o kişiler kendileri bulsunlar.

Aynen şimdikiler hep hazırcı.Ben her şeyini kendim öğrendim.Bir program vardı.Arkadaşıma söyledim.Başladığında daha karakter eklemeyi bilmiyordu.Öğrettim.Ama tabi sadece hazırcı değil.Kendini bir şey sanıyor.Programa kendi istediğin karakterleri eklemeyi keşvetti.Söylemiyor.Onu da kendim öğrendim.Bana neyin imkansızlığından bahsediyorsunuz.Ben GTA'da polis aramasını 5-6 yıldız yapmış insanım.

Theaser99

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuşmak da gerek öyle blok koyarak,alttan yazarak olmaz bu işler :)
Öğretmeyi çok istiyorsun videolar çek YouTube'ye yükle burada paylaş.