1.6.2 forge açılmıyor

aslan5834

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkdaşlar ben 1.6.2 crack kullanıyorum ben forgeyi yükledim kurudm ama açılmıyor yani forgeyi seçiyorum play tuşuna basıyorum hiçbir şey olmuyor ne bir hata verıyor nede açılıyor yardim ederseniz sevinirim bu arada normal 1.6.2 açılıyor

arkadaşalr ben 1.6.1 forgeyi açtım ama oda mojang yazısı geldikden sonra atıyor oyundan bu arada bır sorum olcak 1.6.2 modu 1.6.1 olurmu acaba şyardımlarınızı beklıyorum sımdıden teşekurler

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ShyBoy kullan. Ben premium'um ama oradan her şey yapılıyor skinde eklenebiliyor fakat MineZ MCSG gibi premium serverlere girlmiyor.

aslan5834

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tavsiyen icin teşekkürler denicem[DOUBLEPOST=1377949904,1377915654][/DOUBLEPOST]
ShyBoy kullan. Ben premium'um ama oradan her şey yapılıyor skinde eklenebiliyor fakat MineZ MCSG gibi premium serverlere girlmiyor.

kardeş ben tam olrak anlamamadımda ozelden onun lınkı felen atarsan nasıl kullanılcagını anlatırsan sevınırım :)

aslan5834

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yok kardeş olmadı teşekkürler ama yardım ettiğin için

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bir şey değil. Ama sana farklı alternatif çözümler bulucağım.

WhoIsLance

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Modların Çakışıyor Olabilir..
Benimde Başıma Gelmişti.

aslan5834

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş benim şimdi 1.6.1 forge açılıyor ama geriye hemen kapanıyor mojang kısmı bıtınce

geos

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
:D hiç böyle bi sorun görmedim biraz alakasız olur ama out of memory gibi bir hatadır bence:ekask:

mustafa1293

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar ben by simplemc kullanıyorum forgeyi yükledim açılıyor ama modu mod dosyasına atınca yükleniomuş gibi oluo ama hiçbir şey gelmio shyboy da yok link atarsanız iyi olur ama ben bunda 1.7.2 ye kadar bütün hepsi açılıo lütfen yardım edin