1.6.2 minecraft villagerler nasıl çiftleştirilir

Herobrine

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya arkadaşlar ben minecraftta köylerin yakınına ev yapmayı severim fakat geceleri zombiler köylülere tecavüz ediyo golem koydum golemde yetişemiyo hepsine en sonunda bütün villagerler öldü köy meydanına nether portal koymuştum ordan nethere gittim 1-2 tane kalmıştı orda normal köye çektim fakat bunlar nasıl sevişçek açıklarsanız çok iyi olur şu an onlarda ölmesin diye köyü savunuyorum

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
köylü ciftlestirmedim ama köylü zombisini iylestirip köylü yaptim sana tavsiyem budur köyün yakininda zombi olmamasini istiyorsan bol bol mesale yada isik tasi koy aydinlikta spawnlanmayazaklardir zombiler

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
4 insanı bul onları bloklarla kapat çevresine kapı koy çiftleşecektir

Herobrine

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
fotorafla nasıl bir şey yapmam gerektiğini gösteririmisiniz

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
fotorafla nasıl bir şey yapmam gerektiğini gösteririmisiniz

sitede suanlik fotograf yüklenmiyor ama zombi köylüyü köylü yapmak için zayiflik iksiri firlat sonra enchsiz altin elmayla sag tikla 1-2dkya köylü olucaktir

Herobrine

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sitede suanlik fotograf yüklenmiyor ama zombi köylüyü köylü yapmak için zayiflik iksiri firlat sonra enchsiz altin elmayla sag tikla 1-2dkya köylü olucaktir
usta ya denedim onu fakat zombi titredi titredi sonra hiçbişey olmadı weakness poitionu için belirli bi kriter varmı?

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
usta ya denedim onu fakat zombi titredi titredi sonra hiçbişey olmadı weakness poitionu için belirli bi kriter varmı?

titrer titrer %30 köylü olur %70sonradan olur 10dk kadar sürmüstü 1.5.2 sürümünde 1.6 da denemedim

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
bendeki crack artik geçersiz deneyemiyorum oyüzden ama 10tane köylü zombi koy dene yöntemi 3ü titredikten sonra 7side 10dk kadar sonra köylü oldugunu göreceksin 1.6 sürümünde degismediyse tabii ki

Herobrine

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bendeki crack artik geçersiz deneyemiyorum oyüzden ama 10tane köylü zombi koy dene yöntemi 3ü titredikten sonra 7side 10dk kadar sonra köylü oldugunu göreceksin 1.6 sürümünde degismediyse tabii ki
bende çalışan crack var atıyım sana ekle skypeden doga.kupa1[DOUBLEPOST=1374336145,1374335923][/DOUBLEPOST]oldu bu arada saol sayende bi imparatorluk kurabilecem ^^