1.6.4 | Crimes.nitrado.net | Server 6 aydır açık. | Ayrıntılar konuda..

ahmeteren1907

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sw survivalmı yoksa factionmu[DOUBLEPOST=1380047714,1380046875][/DOUBLEPOST]rehberde iş yok birader vlex23 adıda rehber diorum hiç ilgilendiği yok

EwouLe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sw survivalmı yoksa factionmu[DOUBLEPOST=1380047714,1380046875][/DOUBLEPOST]rehberde iş yok birader vlex23 adıda rehber diorum hiç ilgilendiği yok

Daha yeni rehber olmuştu normalde gizli olarak izliyordum rehberleri ama bu arkadaşı izlememiştim, iyi oldu bunu söylediğin ilgileniyorum hemen +1

Shadow.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şu rehber plugini yapildigindan beri çok sacma sapan oldu her yer sanırım şu an girdiklerimin en duzgunu bu yani eskiden bir mod vardı bir de Admin modreq atarsın alırsın cevabını ne gerek var rehbere.

EwouLe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şu rehber plugini yapildigindan beri çok sacma sapan oldu her yer sanırım şu an girdiklerimin en duzgunu bu yani eskiden bir mod vardı bir de Admin modreq atarsın alırsın cevabını ne gerek var rehbere.

Demek istediğini anlıyorum ama gerçek yardım edenleri rehber olarak almaya çalışıyoruz biri serverımıza geldiğinde en iyi şekilde karşılamak isteriz. :ter:[DOUBLEPOST=1380131781,1380116716][/DOUBLEPOST]Bi up diyelim bakalım.

Son düzenleme:

Minecraft302

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güncell ++[DOUBLEPOST=1380139060,1380138947][/DOUBLEPOST]Güncelll ++

EwouLe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yarına kadar serverdayız gencler gececileri, sabahlayacakları serverda oturmuş bekliyoruz.[DOUBLEPOST=1380462810,1380397558][/DOUBLEPOST]Haftasonu tatilinin son günü up up up

ferhat.1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
pekı alım varmı rehber flaam ? skypeden konusabılırız ?

EwouLe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Rehber alımımız var serverda sürekli gördüğümüz rehber olmak isteyen kişiler önceliğimizdir serverimize gelip skypeden ekleyebilirsin.

Skype ID: ewoule-
[DOUBLEPOST=1380649798,1380634436][/DOUBLEPOST]Crimes.nitrado.net bekleniyorsunuz. Güncel ![DOUBLEPOST=1380708588][/DOUBLEPOST]Okuldan yeni gelenleri, hasta numarası yapıp okula gitmeyenleri, okulu asıp internet kafeye gidenleri, okumayanları bekliyoruz ! Up Up :parti:[DOUBLEPOST=1380810278][/DOUBLEPOST]Hesap makinasından yazıyorum beyler muhasebe çalışmaktan her yerde kdv'leri görmeye başladım :şaşkın: up up up +1

Son düzenleme:

assasin987

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tüm yorumları okudum. Kısaca bir şey demek istiyorum: Ben sizin doğruluğunuza inanıyorum. Etrafta yüzlerce hatta binlerce server var. Ben çok Faction'da oynadım ama bir halta yaramayan sürekli mallanan serverlar'da gördüm. Bence bu server güzel duruyor. Şu anda 1.6.2 launcher deniyorum. Güncelliyor. Ama sanırım açmayacak. Neyse mutlaka bulmalıyım. Uzun zamandır MineCraft oynamıyorum ve Faction olarak bir yerde başlamak istiyorum. Siz söyleyin; serveriniz gelmeye değer mi?

-

Ve ayrıca bu tip serverlarda zaman geçirecek çok şey olması gerektiğini düşünüyorum. Mesela 2-3 ay veya daha da önce bir faction serverda o kadar emek verdim ki (ilk faction idi) ormanda kendime ev yaparken tüm elmas setim, kazma, kılıç vs. her şeyim yani günlerce süren emek boşa gitti. Ben bunun olacağı bir servera gitmek istemiyorum.

EwouLe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tüm yorumları okudum. Kısaca bir şey demek istiyorum: Ben sizin doğruluğunuza inanıyorum. Etrafta yüzlerce hatta binlerce server var. Ben çok Faction'da oynadım ama bir halta yaramayan sürekli mallanan serverlar'da gördüm. Bence bu server güzel duruyor. Şu anda 1.6.2 launcher deniyorum. Güncelliyor. Ama sanırım açmayacak. Neyse mutlaka bulmalıyım. Uzun zamandır MineCraft oynamıyorum ve Faction olarak bir yerde başlamak istiyorum. Siz söyleyin; serveriniz gelmeye değer mi?

-

Ve ayrıca bu tip serverlarda zaman geçirecek çok şey olması gerektiğini düşünüyorum. Mesela 2-3 ay veya daha da önce bir faction serverda o kadar emek verdim ki (ilk faction idi) ormanda kendime ev yaparken tüm elmas setim, kazma, kılıç vs. her şeyim yani günlerce süren emek boşa gitti. Ben bunun olacağı bir servera gitmek istemiyorum.

Öncelikle teşekkür ediyorum bizde sizin için uğraşıyoruz bizim emeğimiz karşısında tabi ki gelmenizi isteriz. Çok değerli eşyalarınızı "/chest" inize yada "Enderchestinize" koyarsanız kimse hiçbir şeyinizi çalamaz/alamaz. Normal sandıklarınızı tabela ile kitleyebilir sizden başkasının açamamasını sağlayabilirsiniz. Ve son olarak evinizi hem uzak bir yere yaparsanız hemde /f claim komutu ile claimlerseniz kimse evinize zarar veremez.

melihsp

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
servere bağlanamıyorum server girerken proxy is deteccted diye bir hata alıyorum admin bi zahmet bi şekilde yardım et facemide vereyim istersen bi bkın