@< 1.7-1.13 > tengri.globalgameserver.com:1109 < 400'Den Fazla Yeni Biyom - Savaş Levelleri - Savaşabilen Petler - Askeri Rütbeler > |KONUYA GİR|

LegendsTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ve o adama p999 verdiniz görenlerde var girin inanmayan bazı oyunculara sorsun coğu kisi bunun farkında simdi adam gibi sw ile ilgilenseniz bunları yapmazsınız

LegendsTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yazık sana anca yalanlarınla kendini kandır hic kimseyi kandıramıcagının farkındamısın kücük yaşlı arkadaşım

LegendsTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu arada olanların hepsinin ss side var inanmıyanlar faceden eklesin atıyım

LegendsTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunuda söyliyiyim kesin banıda bu söylediklerim için atmışsındır

LegendsTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ottakuyuda ben cagırmadım bu arada benden bilmeyin

LegendsTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Banımı açarmısınız ? sunucuyu kötülemedim ben sunucuda olan haksızlıgı söyledim sadece sunucu güzel.

TengriCraft2018

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
LegendsTR, banı kaldırmıştık zaten de, serverde herkese eşit mesafede olmaya çalışıyorum ama sen ikide bir laf atıp duruyorsun, bu iş böyle yürümez. serverde p999 olduğunu nereden duydun benim bile haberim yok öyle bir şeyden senin nereden haberin oldu, eğer gerçekten bir şeyler biliyorsan söyle bana aksi halde serveri kötüleyip durma. elinde ss varsa yolla buradan, mute olayını diyorsan da yanlış atınca kaldırdım zaten direk, daha 1 saat olmamıştı adam rehber olalı. mute kurallarına tam hakim olmayabilir büyütmemelisin o kadar, yetkiyi kötüye kullanımda zaten yapıyoruz biz gereğini

salih123444

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
mustafakaya mıydı oyuncunun adı p999 var dedi ama gülücük koyarak söyledi yani böyle bi şaka yaptı svde kimseye p999 verilmedi karışısndaki adamda ölmediği için heralde var sandı ama olay öyle değil skill sistemi yüksektir p999 kimsede yoktur ve bnde var diyen arkadaş şuanda svye girmiyordur oynamıyor yani legendtrye gelirsek adamların yaptığı evi sularla kapladı kırdı sonra kendisine olunca böyle ağladı ağlıcaksan oynamayalım aslanım

LegendsTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Güzel Kötülemiyorum Dediğim Olaylar Eskide Kaldı Oynamanızı Tavsiye Ediyorum İyi Oyunlar.

AtaKaan35

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben Servere Giremiyorum DC Den İstek Attım Kbl Et En Kısa Zamanda

salih123444

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Abicim Salih Sen Sunucuya Giren Her Oyuncunun Evini Trollüyorsun Ben 1 kişinin evini trolleyince suç mu oluyor ? aslan lafınıda benden duydun laf hırsızlıgı yapma aslanım tamam hadi iyi oyunlar...
öncellikle legendking abicim yazmana gerek yok yaşını biliyorum kendi elinle yazdın bnde gördüm ama şimdi ifşaya gerek yok bu arada bnde senin gibi sadece 2 kişinin evini trolledim kardeşimin yaptıklarını sen yaptın diyemessin yalanada hiç gerek yok kimleride trollediğimizi biliyorsun rehber cobboy muydu neydi onu trolmedinmi abicim bide anto kaç etti say bakayım

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyunculardan konu içinde şikayet alıp tartışan bir yönetim ekibi. Başarılar