Sunucumuzu Begendinizmi?

• Evet Cok Güzel.

Kullanılan: 2 15.4%
  • Hayir Hiç Begenmedim

Kullanılan: 6 46.2%
  • Yanii, Biraz Gelistirilmeli(Gelistirilecek)

Kullanılan: 5 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    13

WhiteTigerr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Sunucu Aktif!
• Sunucu 3 GB RAM!
• Sunucu Sürüm 1.7 - 1.8!
• Sunucu 36 Kişiliktir.
Lokasyon Türkiye

> İP : CreeperFC.nitrado.net
> Türümüz : Sunucu Tamamen OPFC

• Sunucumuzda Bir Problem Yaşanırsa Düzeltmeye Hazırız.
• Her Hafta Eventler Yapıyoruz
• Bir Sıkıntınız Olursa Yardımcı Olabiliriz.
• Sunucuda Rehberler Ilgilidir.
• Maplar'in Çoğu Bize Aitdir.
• Herkese Eşit Davranıyoruz.

• Sunucuyun MAP'lari Degisicektir
• Sunucu OP Faction Olmustur

BrossTV (Sahip)
Mwlee (Kurucu)
XSpodyTR (Mod)
◐ SkyDiving (Sponsor)

◐ Bora95 ( MOD )

* Rehber Alımı (Var)
* Reklamcı Alımı (Var)
* Moderatör Alımı (Yok)
* Admin Alımı (Yok)
* Builder Alımı (Yok)
* Sponsor Alımı (Var)
* Youtuber Alimi (+1000 Abone)

> Küfür Etmek Yasaktır
> Hile Kullanmak Serbesttir
> Spam/Flood Yapmak Yasaktır
> Reklam Yapmak Yasaktır
> Oyuncuları Rahatsız Etmek Yasaktır
> Dolandırıcılık Yasaktır
> Siyaset Konuşmak Yasaktır
> Bug Kulanmak Yasaktır
> Laf Atmak Yasaktır
> Tehdit Etmek Yasaktır
> Sahte Ödeme Bildirimi Yasaktır
> Daha Fazla Kuralları Görmek İçin Sunucuya Girip /rules Yazabilirsiniz

+> Gem Sistemi
+> KoyluTakas Sistemi
+> Tilsim Sistemi
+> Silah Sistemi
+> Oldur Kazan Sistemi
+> Ozel Mesaj Sistemi

+> Meteor Sistemi
+> Kasa Sistemi

+> Lapisde Block Sistemi

––––•(-• (Spawn) •-)•–––-

––––•(-• (Arsalar) •-)•––––

––––•(-• (Lapis) •-)•––––

––––•(-• (Edit) •-)•––––

––––•(-• (Arena) •-)•––––

––––•(-• (PvPMaden) •-)•––––

––––•(-• (Orman) •-)•––––

––––•(-• (Market) •-)•––––

––––•(-• (Silahci) •-)•––––

––––•(-• (LapisEdit) •-)•––––

IP: CreeperFC.nitrado.net
> OP FACTIONUN KRALIYIZ

Facebook GRUBUMUZ
Acilicaktir.

Sunucu +GUNCEL OpFaction

Son düzenleme:

DataTech

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Spawn,lapis falan çoğu warp geliştirilirse güzel server.

Bu arada markette bug var, altın alıp bloğa dönüştürünce 2 katı kar yapılıyor.

ElitIceNW

♛[ElitIceNW]♛ >Ödüllü Sunucu<
En iyi cevaplar
0
Lapis, köylü takas, rütbe...
Ve nitrado.
Sunucuya 1 ay sonra girmeyi deneyeceğim bakalım açık mı kapalı mı ._.
Başarılar...

WhiteTigerr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Spawn,lapis falan çoğu warp geliştirilirse güzel server.
Bu arada markette bug var, altın alıp bloğa dönüştürünce 2 katı kar yapılıyor.

Bugu Söylediginiz İçin Öncelikle Tesekkür Ederim Dikkat Edicegiz.

Warplarimiz Yenilenicektir Tesekkür Ederiz.

CreeperFC.nitrado.net Gelecege Açilan Kapi

Lapis, köylü takas, rütbe...
Ve nitrado.
Sunucuya 1 ay sonra girmeyi deneyeceğim bakalım açık mı kapalı mı ._.
Başarılar...

Teşekkür Ederiz. Nitradoya Güvendigmiz İçin Ordan Açtik Sunucumuzu İleride Belki Degilsebiliriz.

Sunucumuz 18.01.2017 Tarihinde 36/36 Olmustur. Hepinizi Bekliyorum.

CreeperFC.nitrado.net Gelece Açilan Kapi

WhiteTigerr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Zaten söylemiştim. Nitradodan açılan bir sunucu, kurucusu bile dayanamamış...

Evet Hak Veriyorum Size Ozür Diliyorum Orda ama Bir Yalnisiniz var Eski Mesajlari Görmemissiniz. Nitrado.net'e Ticket Atiyorum Cevap Olarak Birsey Yapamayiz Geliyor Sunucumu Çekemiyen Tonlarca insan Saldiri Yapiyor O küfür Etmemden Once Bir Adam Beni Tehtit Etti Eger Op Vermessen Sunucun Çöker Dedi Git be fln fln dedim adam sunucumu çökertti 36/36 Olan Sunucum 5-6 Kisi Geliyor Artik O Yüzden Nitrado.net'i Sevmiyorum artik.

Güzele benziyor oynayacağım.

Edit: Şu saaten sonra bu sunucuyu oynamıyacağım nedenini ise bu fotorafta görebilirsiniz

http://hizliresim.com/vXDRop

Evet Hak Veriyorum Size Ozür Diliyorum Orda ama Bir Yalnisiniz var Eski Mesajlari Görmemissiniz. Nitrado.net'e Ticket Atiyorum Cevap Olarak Birsey Yapamayiz Geliyor Sunucumu Çekemiyen Tonlarca insan Saldiri Yapiyor O küfür Etmemden Once Bir Adam Beni Tehtit Etti Eger Op Vermessen Sunucun Çöker Dedi Git be fln fln dedim adam sunucumu çökertti 36/36 Olan Sunucum 5-6 Kisi Geliyor Artik O Yüzden Nitrado.net'i Sevmiyorum artik.

ElitIceNW

En iyi cevaplar
0

Yahu kardeşim tamam da bu senin sorunun.
Demekki daha amatörsün, bu işi uzun zaman öncesinden yapsaydın sana göre uygun olan hostta kalırdın. Ayrıca bu bir şeyi değiştirmez. Oyuna gelince küfür yazıyorsunuz, buraya gelince resmi olmaya çalışıyorsunuz. (Tabi yaptığınız tek şey Türkçe'yi katledip her harfi büyütmek ama...) Eğer saygılıysan her ortamda aynısındır.
İyi forumlar

WhiteTigerr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yahu kardeşim tamam da bu senin sorunun.
Demekki daha amatörsün, bu işi uzun zaman öncesinden yapsaydın sana göre uygun olan hostta kalırdın. Ayrıca bu bir şeyi değiştirmez. Oyuna gelince küfür yazıyorsunuz, buraya gelince resmi olmaya çalışıyorsunuz. (Tabi yaptığınız tek şey Türkçe'yi katledip her harfi büyütmek ama...) Eğer saygılıysan her ortamda aynısındır.
İyi forumlar

Dostum 1-2 Yıldır Nitradodan Server Kuruyorum Hep DDOS Yiyor Ticket Atiyoruz. Çözüldü Deniyor. Ve Hala Durum Ayni Herneyse Bu arada Bu Konuyada Açiklik Getireyim Her Harfi Büyütmek Türkçeyi Katletmez. Vede bu Bir Aliskanlik. Herneyse Sizede Iyi Forumlar.

ElitIceNW

En iyi cevaplar
0
Dostum 1-2 Yıldır Nitradodan Server Kuruyorum Hep DDOS Yiyor Ticket Atiyoruz. Çözüldü Deniyor. Ve Hala Durum Ayni Herneyse Bu arada Bu Konuyada Açiklik Getireyim Her Harfi Büyütmek Türkçeyi Katletmez. Vede bu Bir Aliskanlik. Herneyse Sizede Iyi Forumlar.
Kardeşim dediğimi anlamıyorsun bari ileri geri yorum yapma. Her harfi büyütmen katleder demedim ki. Yazdığın yazıların farkında değil misin? İmla denilen şeyi yok ediyorsun. Neyse sorun o değil. Zaten ülkenin %90'ı böyle yapacak bir şey yok. Host ile ilgili sorun yok. Saldırı yiyorsan bu senin sorunundur kardeşim. Adam gibi korumanı yap o zaman. Biz neden her hangi bir hosttan dolayı DDoS veya saldırı almadık? Basit. Korumamız var. 2-3 skriptle bile tüm korumaları engelleyebilirsin. Tamam belki abartıyorumdur ama bu senin elinde...

WhiteTigerr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim dediğimi anlamıyorsun bari ileri geri yorum yapma. Her harfi büyütmen katleder demedim ki. Yazdığın yazıların farkında değil misin? İmla denilen şeyi yok ediyorsun. Neyse sorun o değil. Zaten ülkenin %90'ı böyle yapacak bir şey yok. Host ile ilgili sorun yok. Saldırı yiyorsan bu senin sorunundur kardeşim. Adam gibi korumanı yap o zaman. Biz neden her hangi bir hosttan dolayı DDoS veya saldırı almadık? Basit. Korumamız var. 2-3 skriptle bile tüm korumaları engelleyebilirsin. Tamam belki abartıyorumdur ama bu senin elinde...

Dostum Plugini Komple Degistik DDos Korumasi Geldi Suanda Bot saldirisi Oluyor onunda Korumasi Var Tesekkürler.

Sunucu Açik ++++ Güncel Yeni Warplar Geldi Lapis Yenilendi RütbeHammadde Yapildi TabelaEnch Yapildi ! !

skipsbiceps

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Benim de serverim var ama yapılarını geliştirmen lazım dostum daha profesyonelliğini göster...
Benden sana öneriler serverime yetkili olarak davet ederim :))

WhiteTigerr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim de serverim var ama yapılarını geliştirmen lazım dostum daha profesyonelliğini göster...
Benden sana öneriler serverime yetkili olarak davet ederim :))

Tesekkurler; sunucumuzun yapilari gelisti degisenler : Edit,lapis,rütbehammadde,viphammadde,spawn,hammadde,arsalar Sunucumuz Cok degisti Kapastise arttirildi Sizleri bekliyoruz.