1.7/1.8 [TrineTR.nitrado.net] LAPİS / İçeri ------ >

Mehmet123avcas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Play.KareKafa.net/TrineTR.nitrado.net

Sunucu Özellikleri :
IP > TrineTR.nitrado.net/play.karekafa.net
Ram > Ram Sıkıntısı Yoktur !
Lokasyon > Türkiye
Slots > 100

İşlemci :

Intel Core i5-4210M CPU @ 2.60GHz

Oyuncu Fikirleri ?
Sizden gelen fikirler bizim için değerlidir.
Oyuncularımızı'dan bize gelen her tavsiyeyi göz ününde tutarız.
Elimizden Geldiği kadarını servere yansıtmaya çalışırız.

Her hangi bir bugunuz mevcut mu ?
Sunucumuzda en ufak bile bir bug yoktur. Tek tek hepsi kapatılmıştır. Olurda Bug Bulursanız Bize Ulaşınız bug'un oranına göre Ödüllendirilirsiniz.

Edit eşya satışı var mı ?
Sunucumuz'da Edit Eşya Satışı Yapmaktayız!

Sunucumuzda Nasıl Para Kasılır ?
Merhaba Arkadaşlar, Serverimize İlk Girdiğinizde Paraya İhtiyacınız Olucaktır Bundan Ötürü Doğal Olarak Para Kazanmanız Gerekmektedir. Para Kazanılması Serverimizde Orta Seviyede Olduğu İçin Zorlanmayacaksınız. Para Kazanmak İçin İlk Yapmanız Gereken Madde /jobs join Madenci Yazarak Madenci Mesleğine Girmenizdir Buda Maden Kazarken Ayriyetten Para Kazanmanızı Sağlar. Para Kazanma Yerleri Sırası İle /warp lapis /warp hammadde 'dir. /warp edit ' den de obsidyen ve yosunlu taş kazarak edit yapabilirsiniz. Şimdiden sizlere iyi Oyunlar Dileriz!

VIP'lere ayrıcalıkları diğer sunucular gibi abartıyor musunuz ?
Hayır kesinlikle VIP'ler tam tadındadır. Diğer oyuncuları ezemez ama ezilmez de.

SUNUCU GÖRÜNTÜLERİ :

LAPİS

HAMMADDE

ARENA

SİMYACI

RÜTBEHAMMADDE

VİPHAMMADDE

YETKİLİLERİMİZ İLGİLİ VE ALAKALIDIR

Yetkili skype adresi :
live:mmeemmoo_61
Yetkililer :
BayAcimasiz : Kurucu [Mehmet]
MamiHD : Admin [Muhammet]

ALIMLAR:
Rehber : 10 kişi ve oyuncularla arası iyi olması lazımdır ...
Reklamcı : 5 kişi çağırması lazımdır ...
İp Adresimiz : TrineTR.nitrado.net/play.karekafa.net

Serverimiz aktiftir ...

R

Reloven

Ziyaretçi
Sunucunuz gerçekten mükemmel. Türkiye'de çok yüksek yerlere geleceğini düşünüyorum heleki sunucunuz diğer faction sunucularından çok farklı emek fazlasıyla verilmiş benim bu sunucuya puanım 10/10. Başarılarınızın devamını temenni ederim.

Birde eklemek istiyorum böylesine güzel bir sunucuya 10 rehber ve 5 moderatör az. Hem rehber hemde moderatör en az 20 kişi olmalı.

Mehmet123avcas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz gerçekten mükemmel. Türkiye'de çok yüksek yerlere geleceğini düşünüyorum heleki sunucunuz diğer faction sunucularından çok farklı emek fazlasıyla verilmiş benim bu sunucuya puanım 10/10. Başarılarınızın devamını temenni ederim.

Birde eklemek istiyorum böylesine güzel bir sunucuya 10 rehber ve 5 moderatör az. Hem rehber hemde moderatör en az 20 kişi olmalı.
GERÇEKTEN ÖVGÜLERİN İÇİN ÇOK SAĞOL SİZLER İÇİN YAPTIK KENDİMİZİ DÜŞÜNMÜYORUZ BU KONUDA TEŞEKKÜRLER :)

Güzel olmuş elinize emeğinize sağlık fakat lapis büyütülmeli.
TEŞEKKÜRLER AMA LAPİSİN KÜÇÜK OLMA SEBEBİNİ AÇIKLAYAYIM : ZATEN USTA UZMAN RÜTBESİNE KADAR KASILACAKSINIZ ONDAN SONRA FAZLA İHTİYACINIZ OLMAYACAK LAPİSE RÜTBEHAMMADDEDE KASILACAKSINIZ YORUMUN İÇİN TEŞEKKÜRLER .

JeanHeude

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Berbat Arkadaslar Sunu Anlayın Bi Rutbe Modası Gecti !! Warplar Alıntı Plugin Paketi Alıntı Hic Ugrasılmamıs Serveri 4 Kisilik Acmıslar Oyunculara Full Servere Girme Yetkisi Vermisler MotdManagerdende FakeMaksPlayeri Acmıslar Hic Emek Yok *** Gibi Server Bu Ne Ya

Güzel olmuş elinize emeğinize sağlık fakat lapis büyütülmeli.
Emekmi Verilmis ? Adamlar 4 Kisilik Server Acıp Full Servere Gire Yetkisi Veriyor Warpları Alıntı Yapıyor PluginPaketi Alıntı 0 Emek Siz Bide 10/10 Diyorsunuz Bu Ney Ya Mantıklı Olun !

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu beğenmedim, klasik Türk sunucusu...

EmirhanSyl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Plugin Paketi Alıntı Ve Slot Bugu Var Yazık

Mehmet123avcas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR SERVERİMİZDEN RÜTBE KALDIRILMISTIR . DAHA ADALETLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM . GELENLERE TEŞEKKÜRLER .