1.7.10 Kasmayan Mod Pack

alikayhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kendim oynadığım mod packı paylaşmak istedim 1 haftadır oynuyorum ve hiç sıkılmadan ve kasmadan oynanabilir

RESİMLER

Yüklü Olan Modlar
appliedenergistics 2
backback
buildcraft
ironchest
mapwriter
NEI
optifine
tinkers construct
thermal expansion

İndirme Linki
1.7.10 mod pack.rar

korkusuz852

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok güzel. Fakat biraz daha arttırmalısın. :)[DOUBLEPOST=1407674328,1407673862][/DOUBLEPOST]Bir de arkadaşım normal minecraft'ın bütün dosyalarını atmışsın o yüzden 181MB bence sadece mod ve versions'taki forge'li 1.7.10 u rarlardım. Bu hem senin upload etmeni hemde bunu oynamak isteyen insanların oynamasını kolaylaştıracaktır. Bir de içine ufak bir "Beni Oku!" kısımı yapıp kolayca herkesin oynamasını sağlayabilirsin. Minecraft'ın bu sürümü indirmeyi bilmeyenler için ayrı bir link yapabilirdin. :) Mod Paketi'ni eleştirmiyorum gerçekten güzel modlar emeğine sağlık fakat minecraftla modları ayıklamadan dahada iyi olacaktır. :)

Can248

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Virus total yok ve modlar az. Diğer her şey güzel

Bigpashaa

Marangoz
En iyi cevaplar
0
10 mod var sıkılmadan kasmadan oynanabilir ne abi.. Vanilla bildigin nerdeyse :) [DOUBLEPOST=1407882266,1407882229][/DOUBLEPOST]o modlarla hiçbir şekilde thermal expansionu çalıştıramazsın.Şu an thermalin cabloları yok.Yeni bir mod olarak geliyor

Juhoton

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Süper ama biraz daha mod yüklersen daha iyi olur beyler ben üstüne birkaç tane daha mod ekledim isterseniz linki atarım :)

CesurOyunTR1212

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Abi ben indircemde o md packı o yerden indirmeyi anlamadım lütfen yardım et