1.7.10 Kendi Mod Paketim (42 Mod)

AtomBaba1391

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
jsjsjsj harbi yardımcı oldun gardaş :D

Selamın Aleyküm Kardeş Virüstotalla Tüm Jar'ları taratması gerek ama adam rar dosyasını taratmış tabi virüs bulunmaz bide ARGOmısın(anla sen) jar ların içine virüs koyda görelim hepsi bilindik modlar ve internette var işsizsen indir tüm jarları tarat burda boş yapmayın.
bi mod paketi koyalım dedik siteye ne geldi başımıza :-

Kurallar gereği konuya eklenen tüm dosyalar taramadan geçmelidir. ARGOdan kastını anlamadım.
kardeş vallla ne yapabiliysam onu yaptım elimden geldiği kadarıyla düzelttim beğenmiyorsan sileyim çokta umrumda değil 2 saat uğraştım

Juicy Justice

İstikbal göklerdedir!
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Zevkli bir survival için güzel kombinasyon olmuş ama tek eksiği Biomes O' Plenty modu. Bir ara oynarken videoya al, hoş anlarını bizimle paylaş. :p

Biomes O' Plenty
687474703a2f2f692e696d6775722e636f6d2f4852526e545a442e706e67.png

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
jsjsjsj harbi yardımcı oldun gardaş :D

bi mod paketi koyalım dedik siteye ne geldi başımıza :-

kardeş vallla ne yapabiliysam onu yaptım elimden geldiği kadarıyla düzelttim beğenmiyorsan sileyim çokta umrumda değil 2 saat uğraştım
Yalnız o cevap sana değildi :) ben ex bu arada. Ben senin için söyledim virüs Totali. Adamlar virüssüz olduğunu anlarsa güvenle indirir.

AtomBaba1391

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Zevkli bir survival için güzel kombinasyon olmuş ama tek eksiği Biomes O' Plenty modu. Bir ara oynarken videoya al, hoş anlarını bizimle paylaş. :p

Biomes O' Plenty
Kısa zamanda modu eklemeyi planlıyorum :) kanalım var Youtube'da istersen abone olabilirsin modlu survival serimi bu mod paketi ile çekiyorum.
Kanal ismi: TakTiBo HD