{1.7.10} |SyberLink| Mod Paketi V.0.1

Ahmetfbcan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar;
Bugün sizlere hazırladığım mod paketini tanıtacağım.Şuanlık toplam 21 Mod bulunmaktadır.İlerde daha fazla ekleyeceğim tabii ki.Benim de
hazırladığım paketi biraz inceleme fırsatım oldu ancak biraz kastığı için pek inceleyemedim.Umarım sizdede aynı durum yaşanmaz.

Backpacks

Oyuna yeni zırh çantaları ekliyor.Madende veya keşifte iken envanterinizde yer kalmadığında eşyalarınızı sırt çantasına koyabilirsiniz.

Chester

Oyuna peşinizden gelebilen bir sandık ekliyor.Bu sandık arkanızda iken eşyaları toplayabiliyor.

Cobblestone and Stone Armor

Oyuna kırıktaş ve normal taştan yapılabilen zırhlar ve kırıştaştan yapılabilen aletler ekliyor.Ancak bu zırhları giydiğinizde size otomatik olarak yavaşlık etkisi veriyor.Bu yüzden pek tavsiye etmem ancak ilk başlarda kullanmanız sizin için daha iyi olur.

Dynamic Lights

Elinize ışık saçan bir eşya aldığınızda veya yere attığınızda eşyanın ışık saçmasını sağlıyor.Bu mod sayesinde meşale israfından kurtulabilirsiniz.

Elemental Caves

Oyuna yeni ve değişik mağaralar ekliyor.Bu mağaralarla birlikte yeni madenler ve aletler ekliyor.

Emerald and Obsidian

Bu mod zümrüt ve obsidyeni işe yarar bir hale getiriyor.Bu mod sayesinde zümrütten ve obsidyenden zırhlar ve aletler yapabilirsiniz.

ExtraBiomesXL

Bu mod da oyuna yeni biyomlar ekliyor.

İtem Physics

Oyuna fizik kavramını ekliyor.Bir eşyayı yere attığınızda veya bir bloğu kırdığınızda o bloğun gerçekçi bir şekilde yere düşmesini sağlıyor.Aynı zamanda cisimlerin yoğunluğa göre suda batıp batmamasını sağlıyor.

InventoryTweaks

Oyunda iken "R" tuşuna bastığınızda tüm eşyaları düzene sokup birleştiriyor.

Mob Amputation

Vurduğunuz canavarın gerçekçi bir şekilde parçalanmasını sağlıyor.

M-Ore

Oyuna yeni madenler ve aletler ekliyor.

Nether Dungeons

Cehennem'e normal dünyadaki gibi yeni zindanlar ekliyor.

New Dungeons

Oyuna yeni,büyük ve karışık zindanlar ekliyor.

Not Enough İtems

"E" ye bastığınızda açılan pencerede oyundaki tüm eşyaları ve craftinglerini gösteriyor.

Obsidian Boat

Oyuna lavın üstünde gidebilen bir bot ekliyor.

Rei's Minimap

Oyunun sağ üst köşesine bir mini harita ekliyor.

Ruins

Oyuna yeni yapılar ekliyor.Bu yapıların kimileri kocaman kimileri tuzak dolu oluyor.

Tree Capitator

Ağacın en altındaki bloğu kestiğinizde tüm ağacın yıkılmasını sağlıyor.

Waila

Baktığınız bloğun veya mobun bilgilerini üst kısımda gösteriyor.

Diğer Modlar

CodeChickenCore
UpdateCheckerMod
BspkrsCore
iChunUtil

Bu modlar da diğer birçok modun çalışabilmesini sağlıyor.

Kurulum
İndirdiğiniz programı "Install Client" diyerek Minecraft'ın ana klasörüne kuruyorsunuz.

Daha sonra indirdiğiniz "mods" dosyasını minecraft'ın ana klasörüne atın.Kurulum bitmiştir,rahatlıkla oynayabilirsiniz.^^

V.0.1 Yayımlandı.
Gereken programlar ve Kurulum eklendi.

Paket hakkında görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim. ^^

Son düzenleme:

Mmtern

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tebrikler boyle bir mod paketi hazirladiginiz icin. Ayrica mod paketine biraz daha fazla teknik mod eklerseniz oynayabilirim. :)

PoleStarTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yeni Olduğu İçin 21 Mod Az Bunu Çoğaltırsan İyi Olur Ama İyi Modlar İşe Yarar Modlar'Da Var Ve Emek Var Dostum Hemen Deniyorum +1

Birde Dostum Gerekli Olan Forge'nin Linkini Eklersen Sevinirim. Bekliyorum

PoleStarTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum Haylağa Senin Şu Forgeyi Bekliyorum.

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
21 mod olmasi guzel birsey fakat oyuna yenilikci ve oyundan sıkılmamamızı saglayan modlar eklemen daha iyi olacaktir. Emek var tebrik ediyorum.

Bknz: GalacticCraft
IndrustrialCraft vb.

Tapatalk ile gönderildi.