[1.7.2][1.0]ConversionMod-Aletlerinizi ve Zırhlarınızı Dönüştürün!(Ben Yaptım)

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
arkadaş size hakaret etmek istemyorum sakız beyinli dicektim ama hiçbi insan öyle deildir anlamıyormusunuz dalmışım aklım mine imatora gitmiş mcreator yazcağıma mine imator yazmışım diyorum!
Sessizce konuyu terket...

erdemgrgn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gidin uncrafting table modunu kullanın

Bthn109

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi anlayamıyorum modu kendim yaptım diyorsun iyi hoş çok güzel bir şey bi türk ün bunla uğraşması ama niye adı ingilizce? Geri Dönüşüm modu yap ne biliyim dönüştürüm modu yap. Biri çıkıp başka ülkedekiler ilgi göstersin diye demesin biz nasıl yabancıların modlarını oynuyosak onlarda bizimkileri oynar. Beyler yapmayın. yavaş yavaş dış ülkedekiler Türkçe öğrenmeye çalışırken darısı bizim başımıza

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Abi anlayamıyorum modu kendim yaptım diyorsun iyi hoş çok güzel bir şey bi türk ün bunla uğraşması ama niye adı ingilizce? Geri Dönüşüm modu yap ne biliyim dönüştürüm modu yap. Biri çıkıp başka ülkedekiler ilgi göstersin diye demesin biz nasıl yabancıların modlarını oynuyosak onlarda bizimkileri oynar. Beyler yapmayın. yavaş yavaş dış ülkedekiler Türkçe öğrenmeye çalışırken darısı bizim başımıza
Yarısında haklısın ama diğer yarısı da beni ilgilendirmiyor :D (Moltencraft'ı sallayın o proje durdu)