[1.7.2] Faction-Boss-KafaDüşürme-Dev Lapis, IP => Play.IvanosMC.com[Alımlar Başladı]

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar başlıktanda göreceğiniz gibi IvanosMC'ye yetkili alımları başladı. Şu an aradığımız yetkiler;(Kırmızı yazılan yetkilerin alımı bitmiştir)
- Rehber [+16 olmalı]
- Reklamcı [ En az 15 online taşıyabilmeli]

Bu özellikleri taşıyan oyuncularımız;Facebook yada Skype: bora.bir494 den
başvurabilir... Lütfen istenen şartları karşılamayan oyuncularımız başvuruda bulunmasın !

Son düzenleme:

muzlutost

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Facebook kullanmıyorum, rehber için;

Ad:Ece
İletişim adresi(Skype): kanlikontess
Nerelisin: İzmir
Tecrübe: Yaklaşık 3-4 yıldır minecraft oynuyorum.
Günlük online süresi:Sınavlarımın yoğunluğuna göre değişiyor.
Küfür, hakaret kullanımı: Sevmem
Oyun Bilgisi: Oyunda bilmem gereken seyleri bildiğimi düşünüyorum :)
Neden seni seçelim?: https://forum.gamer.com.tr/konu/rehber-ariyorsaniz-bakabilirsiniz.237786/
Daha önce hangi görevleri yaptın?: Rehber, reklamcı..

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba öncelikle @muzlutost ve @unsoldstar. 15 ile 17 yaş arasında çok fark yok bunu gözardı edebiliriz. Fakat beni memnun etmeniz gerekiyor. Daha ayrıntılı konuşabilmemiz için @unsoldstar, yukarıda verilen Facebook sayfamızdan ulaşman gerekiyor. @muzlutost, skype adresimiz var ama şu anda kullanıma kapalı. Sende rastgele bilgilerle bir facebook açıp bize ulaşabilirsin :) Teşekkürler

AttackOnAttack08

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben 16 yaşındayım adım Emirhan tecrübeli ve başarılı biriyim serverinde admin alımı varsa admin olmak isterim yoksa rehber bu arada ortaklık için para vercekmiyiz ?

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ortaklık için para vermeyecekiniz. Dediğim gibi 16 ile 17 yaş arasında hiçbir fark yok. Serverimizde admin alımı var fakat şartlarımız şunlar.
- Hafta içi her gün en az 3 saat online olacak.
- Hafta sonları 6 saatten fazla online olacak [Pazar günü olmaz derseniz o gün istediğiniz kadar online olabilirsiniz.]
- Kesinlikle iyi reklam yapıyor olmanız lazım bir tek ben yapınca olmuyor.
- Eğer AŞIRI memnun kalırsam kurucu bile olabilirsiniz tabii ki panelsiz.
- OYuncularla iyi ve keinlikle küfür, alay, hakaret vs. olmadan iletişim kurmanız gerekir
- Kesinlikle oyuncular eşittir kimseyi sorgulamadan cezalandırılmayacak. Sen bile. Ayrıca oyunculara eventler dışında eşya verilmeyecek.
Şimdilik bunlar :) Başvurmak isterseniz Facebook sayfasından başvurabilirsiniz...

AttackOnAttack08

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben facebook sayfandan gönderdim başvuru formunu

Son düzenleme: