1.7.2 Mesa Biyomu

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Bu biomu bulmak o kadar zor değilki -.-

ErdemSoykal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Önemli değil :)
Bu biomu bulmak o kadar zor değilki -.-
Lan bıktım sizin gibi üyelerden bi teşekkür et yada köstek olma yürü git ya arkadaşım sizin gibi abiler diyecem kimseye abi diye dalga geçmem ama yetti ulan bi adam gibi durun ya şu 2-3 ergeni banlayın forumdan allah aşkına bıktım ban yemiyceğimi bilsem ana avrat düz giderim bi adam olun ya kardeşim sizin açık sözlülüğünüzede sizede bi adam gibi üye olmayı öğrenemediniz hatta adam gibi insan olmayı bile öğrenemediniz yeter bıktım ya bu mesajdan banlıycaksanızda banlayın artık bunaldım

Minecraftplayerr

En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Önemli değil :)

Lan bıktım sizin gibi üyelerden bi teşekkür et yada köstek olma yürü git ya arkadaşım sizin gibi abiler diyecem kimseye abi diye dalga geçmem ama yetti ulan bi adam gibi durun ya şu 2-3 ergeni banlayın forumdan allah aşkına bıktım ban yemiyceğimi bilsem ana avrat düz giderim bi adam olun ya kardeşim sizin açık sözlülüğünüzede sizede bi adam gibi üye olmayı öğrenemediniz hatta adam gibi insan olmayı bile öğrenemediniz yeter bıktım ya bu mesajdan banlıycaksanızda banlayın artık bunaldım
Tamam oldumu;
seedi paylaştığın için teşekkürler.

(Sadece bulmak kolay dedim kızılcak bir şey varmı ??)

ErdemSoykal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tamam oldumu;
seedi paylaştığın için teşekkürler.

(Sadece bulmak kolay dedim kızılcak bir şey varmı ??)
Kızılcak bir şey var ben zorla buldum bulmak kolaysa bunu adam gibi dile getirebilirsin sadece çok uğraştım bulmak için ve kendim buldum emeğimin karşılığı ney bulması çok kolay ben sana böyle bir şey yapsam kızmazmısın ?

Minecraftplayerr

En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Kızılcak bir şey var ben zorla buldum bulmak kolaysa bunu adam gibi dile getirebilirsin sadece çok uğraştım bulmak için ve kendim buldum emeğimin karşılığı ney bulması çok kolay ben sana böyle bir şey yapsam kızmazmısın ?
kızmamerikai niye kızıyım çünkü ben bu biomla çok karşılaştım başkalarıda karşılaşmış olabilir diye kızmam.

gktrk235423

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sanki ne dedi adam.Sadece kolay bulunuyo dedi.Ve haklı.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
bende olsam kızardım sen git bul o kadar sonra biri gelcek bulması kolay diyecek.
Seede gelince ben beğendim çok istiyordum orda oynamayı