[1.7.2] NexusMc / 30 Kişide Event / Puan Sistemi / Arsada FLY / Mobarena / 79.143.81.99 /

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Hala katılabilirsiniz.

SeekMine

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çekilişe Katılmak İstiyorum Nick Seek_Mine 50 Puan çekilişi skype minecraftyigit1

iDoctor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arsalardaki fly'da hata var. Kullanılmıyor. Viphammadde fiyatları çok düşmüş. Lapisle kassak daha iyi kasıcaz az kaldı o seviyeye :p. Ama halada güzel server. Sadece ormanda adam bulmak zor oluyor biraz.

[MegaVIP] masterpoop63

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Arsalardaki fly'da hata var. Kullanılmıyor. Viphammadde fiyatları çok düşmüş. Lapisle kassak daha iyi kasıcaz az kaldı o seviyeye :p. Ama halada güzel server. Sadece ormanda adam bulmak zor oluyor biraz.

[MegaVIP] masterpoop63

Fly düzeltilicek . Viphammadde fiyatları viplerin hammadde ile fark atmalarını önlemek oyuncularında onları yenebilmesini sağlamaktır. Fiyatları eskisi gibi istiyorsanız viphammaddeyi kaldırırız.[DOUBLEPOST=1398107983,1398098567][/DOUBLEPOST]Sunucu aktiftir . İyi oyunlar.

SariZenciii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
---BAŞARILI---
Fazla Söze Gerek Yok.

Buradaki Yorumları Dikkate Almayın.
Girip Birde Kendiniz Göz Atın

iDoctor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fly düzeltilicek . Viphammadde fiyatları viplerin hammadde ile fark atmalarını önlemek oyuncularında onları yenebilmesini sağlamaktır. Fiyatları eskisi gibi istiyorsanız viphammaddeyi kaldırırız.[DOUBLEPOST=1398107983,1398098567][/DOUBLEPOST]Sunucu aktiftir . İyi oyunlar.

Tamam iyi güzel olmuşta yani abartı derecede düşürmüşsünüz. Bende viplerin abartılı olması taraftarı değilimde zaten. Ama ciddiyim fazla abartmışsınız fiyatı düşürme işini. Oyun içi edit almak zaten zordu. Şimdi iyicene zorlaştı. Yani 64 tane elması 8k'ya satmak baya bi abartı derecede ucuz. Bi 20k yapsanız yine iyi. O kadarda aşırı kolay değil elmas kasmak. Servet 3'le en fazla 4 tane çıkıyor. Lapis gibi 32 taneye kadar çıkma şansı yok. Bu yüzdende vip almaktan vazgeçen oyuncular oluyor. Ama tabi bu benim fikrim. İstemiyorsanız yapmayadabilirsiniz.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Tamam iyi güzel olmuşta yani abartı derecede düşürmüşsünüz. Bende viplerin abartılı olması taraftarı değilimde zaten. Ama ciddiyim fazla abartmışsınız fiyatı düşürme işini. Oyun içi edit almak zaten zordu. Şimdi iyicene zorlaştı. Yani 64 tane elması 8k'ya satmak baya bi abartı derecede ucuz. Bi 20k yapsanız yine iyi. O kadarda aşırı kolay değil elmas kasmak. Servet 3'le en fazla 4 tane çıkıyor. Lapis gibi 32 taneye kadar çıkma şansı yok. Bu yüzdende vip almaktan vazgeçen oyuncular oluyor. Ama tabi bu benim fikrim. İstemiyorsanız yapmayadabilirsiniz.

Yorumunuza tşeekkürler[DOUBLEPOST=1398175400,1398175368][/DOUBLEPOST]
---BAŞARILI---
Fazla Söze Gerek Yok.

Buradaki Yorumları Dikkate Almayın.
Girip Birde Kendiniz Göz Atın

Teşekkürler.[DOUBLEPOST=1398176968][/DOUBLEPOST]Arsalarda fly açıldı !

Proflex

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ya bu ne ya server'a giricem ama kapalı.Lütfen neden kapalı olduğunu söylermisiniz ya da açarmısınız...

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Ya bu ne ya server'a giricem ama kapalı.Lütfen neden kapalı olduğunu söylermisiniz ya da açarmısınız...

Sunucunun yedeklemesi yapılıyor ve eklentiler yükleniyor az önce kapatıldı az sonra açılıcak . Iyi oyunlar ...[DOUBLEPOST=1398246683,1398246503][/DOUBLEPOST]Sunucu açıktır.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Gerekli İlgiyi Gösterdiğimizi Düşünüyoruz Benim Gibi Lapise Karşı Olan Çok Kişi Var Ve Lapissiz Sunuculara Çok Fazla Zaman Verdik Bundna Pişman Değiliz Yanlış Anlaşılmasın
birçok Server Gezdim Bir Çoğunda Oynadım Ama Bekledikleri İlgiyi Görmediklerinden Dolayı Server'ı Kapatmaları Bizim Yüzümüzden Değil
50-100 Kişi Gibi Beklentileri Yüksek Tutuyorsalar Bu Onların Hatası :)

Sunucu için ellerinden gelen herşeyi yaptılar farkındaysanız hiçbir kazancı olmadan 3 ay açık tutuldu sunucu iyi bir oyun oynansın diye şimdi sunucu fiyatlarını ( şu nitrado olanları değil yanlış anlama ) dedicated sunucu fiyatlarını bir düşün ondan sonra verilen emeği harcanan vakti sen düşün bakalım .