[1.7.x-1.8.x] Faction/-=>YENİDEN<= IP =>Play.AntiCraftTR.com

antiomer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Maplar Alıntı Fakat Yinede Güzel Maplar Sıfırlanması Lazım Bence Başarılar Dilerim
Saol mapler alınti aynen biz sadece daha iyisini sunmaya çalıştık bizim buildimiz biraz kötü

Sıradan bir türk sunucusu daha. Konu tasarımı kötü, içerik boş, sıradan. Banner farklı olmuş, beğendim. 4/10
Iyi yorum mu kotu yorummu anlamadim yinede teskkurler

Maplerin hepsi alıntı.

Emek yok.

Hazır paket indir > sunucuya at > mapdownloader ile map çal > kendi sunucuna yükle > reklam ver > TAMAM
Maplari world downloader ile calmadik 2. Ci si bi pl paketi attiginda hersey hallolmuyo sunucu ac ve dene daha basidi yok maplari satin aldik bazilari int de hazir paylasilmisti ordan aldik biz almadigimizi idda etmiyoruz

Lapis Nitradonun Lapisi Tamam Da Adı Lazım Deil Başka Bir Sunucudan Alıntı Oldu Çok Bariz :D (Adı Lazım Deil)
Evet alıntı aksini idda etmiyoruz

İletişim adresleriniz neler ? Skype vs. ?
Skype yaziyor konuda lordmartenya

Cooltext: This image deleted.
Hayallerle tasarim yaptik olmadi :D

Ha bu arada ben sw nin sahibi reklam yapan arkadasim

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendiniz diyorsunuz çaldık diye. Sunucuda özgün bir şey yok paket indirince evet her şey bitmiyor prefix leri düzenliyorsun sonra ufak tefek editlemeler yapıyorsun ve bitiyor. Maplere gelince, hiçbirinde emek yok ya alıntı, ya çalıntı yada satın almışsınız hiçbirinde emek yok. Size 10 üzerinden 1 veriyorum o da heves ettiğiniz için.

antiomer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kendiniz diyorsunuz çaldık diye. Sunucuda özgün bir şey yok paket indirince evet her şey bitmiyor prefix leri düzenliyorsun sonra ufak tefek editlemeler yapıyorsun ve bitiyor. Maplere gelince, hiçbirinde emek yok ya alıntı, ya çalıntı yada satın almışsınız hiçbirinde emek yok. Size 10 üzerinden 1 veriyorum o da heves ettiğiniz için.
Kıt beyinlimisiniz yoksa bilerekmi yapiyorsunuz anlamadim calmadik ya satin aldik yada internetten bulduklarimizi aldik ved hic emek yok demeniz cok sacma bu sw 2 ayda yapildi burda bi emek var gerek wg gerek bazi buildler gerek plugin kodlama

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2 ayda bunumu yapabildiniz ._. Çok şey yapmışsınız.

MiracEfendi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzun Haritaları Pekde İyi Değil...
Ücretli Profosyonel Map Yapıyoruz!
Eklerseniz Yardımcı Olalım:

-Block Guardian Builder Team

Nuget

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
s

Son düzenleme: