[1.7.x - 1.8.x] / RANKUP - BOSS - KAFA DÜŞÜRMELİ +40 ONLİNE / IP <-> SAO.Nitrado.Net

FatihSaraçlı

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
#FurkanYLMZ ivanoh sensen al bebeğim İfşan :
MineTurk Kurucusu İfşası![DOUBLEPOST=1441613420,1441613385][/DOUBLEPOST]
Sunucu Durumu ?[DOUBLEPOST=1441037475,1441036582][/DOUBLEPOST]SUNUCU REZİL KENDİNİ BEĞENMİŞ ADMİNLERLE DOLU. PARAGOZ HEPSİ KURUCUYLA ARKADASDIK 1 SENEDİR SUNUCU YÜZÜNDEN TERS DÜŞTÜK Bİ TARAFLARI OYNAMAYA BAŞLADI SUNUCU OYUNCULARI ARTINCA. KIMSE YOKKEN SUNUCUDA BIIZ VARDIK

[DOUBLEPOST=1441037725][/DOUBLEPOST]Gördügünüz Gibi EMEK VERMİYOR PARA GÖZ OLMUS ARTIK KURUCULAR
#FurkanYLMZ ivanoh sensen al bebeğim İfşan :
MineTurk Kurucusu İfşası!

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@FatihSaraçlı Bu serverin emeğini çalıyorsun vede kötülüyorsun kıskançlığın bu kadarı adam eğlenmiş en azından senin gibi emek hırsızı değil bu adamlar ağzımı açtırma şimdi

FatihSaraçlı

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
@FatihSaraçlı Bu serverin emeğini çalıyorsun vede kötülüyorsun kıskançlığın bu kadarı adam eğlenmiş en azından senin gibi emek hırsızı değil bu adamlar ağzımı açtırma şimdi
EVET abiciğim Hem Paramı Hem Plugin Paketimi Çalıp Giden onlar
ve Ayrıca Benim Vip Paramla Sunucu ve Benim Plugin paketimi kulanıp açıtğnı Biliyorum :)
Batihost yani CraftVince deyken Paneli Silip Kulandığnıda Biliyorum Skype gel amerika Oğlu

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
EVET *****ciğim Hem Paramı Hem Plugin Paketimi Çalıp Giden onlar
ve Ayrıca Benim Vip Paramla Sunucu ve Benim Plugin paketimi kulanıp açıtğnı Biliyorum :)
Batihost yani CraftVince deyken Paneli Silip Kulandığnıda Biliyorum Skype gel *** Oğlu
Video daki kişinin bizle alakası bile yoktur buda kanıt olamaz. O videodaki dans eden çocuk biz değiliz ayrıca biz herkese kamera açacak birileri değiliz. Çalma konusuna gelirsek bizim sunucumuz aylardir açık paket mapler bize ait özellikle herkes mapimizi calsin diye bungeecordu kaldırdık bu bizim egomuzu tatmin ediyor :) bi aralar yiğit diye arkadaş ile ortaktik yolları ayırdık fakat plugin paketi vs.. yedeklemis ve herkese yaymaya karar vermiş buda bizi sevindirdi ne güzel ismimiz çıkıyor :) herkeste biliyor zaten SO doğru demiş taklitler aslını yuceltir. Herkes ney neyin olduğunu iyi biliyor. Boşuna direnmeyin

OnlineTurk un bizden özenerek açılan bir sunucu olduğu için buda bizi sevindirdi demekki saygınlık kazanmisiz ozeniliyoruz..

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Hub yapımlarına başlamalısınız