[1.7.x - 1.8.x] / Skyblock - 25GB - 150Slot +40 ONLİNE / IP <-> Play.OyunEsiri.Com

BaranArslanMRJ

100. Sipariş - 50+ Müşteri | www.kareblok.com
En iyi cevaplar
0

Sunucu IP Adresi : Play.OyunEsiri.Com
Sunucu Sürümü : 1.7.x - 1.8.x
Toplam RAM Miktarı: 32 GB
TeamSpeak3 Server: ts3.oyunesiri.com [Yakında]
Web Site: www.oyunesiri.com

BaranArslanMRJ (Kurucu , Developer)
MirzaMutluMRJ (Kurucu , Developer)
MrTuna (Builder , Mimar)

Merhabalar, Sizlere tanıtacağım sunucu OyunEsiri
Sunucumuz önceden kaliteli ve uzun zamandır açık olan MRJNW HUB sunucusuydu.Ortağım ve ben uzun süre tartışarak sunucumuzu skyblock yapmaya karar verdik bunu yaparken her şeyi biz önceden planladık.Sunucumuz 32GB ram, 150Slot özelliğine sahiptir.
Sunucu için elimizden geleni destek için oldukça aktif olmaya çalışacağız.Yakında yenilikler yaparak sunucuyu günden güne güzelleştiriceğiz.
Sunucumuz BatıHost güvencesi tarafından korunmaktadır.
Normal olarak sunucumuz 5 aydır açık lakin biz sunucumuzun 1.gününü kutluyoruz
Sunucumuzun ilk günü hayırlı olsun :)
OyunEsiri - Baran

# Asla ve asla lag yoktur.
# Pluginler bize aittir.
# Sunucumuz 29.10.2015 Tarihinde Açılmıştır.
# Yöneticilerimiz ilgilidir. 7/24 açığız.
# VIP Satısları Mevcut.
# Emekleriniz Güvende.
# Küfürsüz bir ortam

# Sıkılmadan oynanabilir.
# ÇakmaLobi.
# AntiBot.
# Verimli spawn.

# Rehber desteği.
# Açık Artırma.

# DDOS koruması.

Konu tasarımı tamamen bize aittir.
Yeni spawn yapı çalışmaları hala devam etmektedir.[ Şu an ki alıntıdır]
Yakında Siteden VIP alma gelicektir.

Her türlü eleştiriye açığız.

Son düzenleme:
Y

Yakup_67

Ziyaretçi
Güzel Olmus Basarılarınızın Devamını Dilerim[sadece 1.8 olsa daha iyi olabilirmis sebebi ise 1.8de daha çesitlilik olması]

Moderatör tarafından düzenlendi:

BaranArslanMRJ

En iyi cevaplar
0
Teşekkürler :)

Son düzenleme:

BaranArslanMRJ

En iyi cevaplar
0
Spawn Alıntıdır Yeni Spawn Yapılıyor Deseydin Keşke
3.Fotoğrafta yer alan ejderhalı fotoğraf tamamen kendi yapımızdır onun dışında spawn alıntı evet zaten yapıyoruz yenisini
Yorumun için teşekkürler düzelttim hatayı :)

Son düzenleme:

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu yanlış yere açılmış, rapor edem mi Baran :D "Diğer sunucular" kısmına açıcaktın, rapor et taşısınlar oraya.

CoySensQ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarısız pek beğenmedim açıksaı herkes vip :/ tab'a basıyorum herkes vip skylord felan yeniler için yer yok malesef :/ sunucu güzel ama yenilere yer yok :/

BaranArslanMRJ

En iyi cevaplar
0
Başarısız pek beğenmedim açıksaı herkes vip :/ tab'a basıyorum herkes vip skylord felan yeniler için yer yok malesef :/ sunucu güzel ama yenilere yer yok :/
Ne yapalım kardeşim viptemi satmayalım adamın dediği lafa bak herkes vip ben mi diyorum vip almayın diye hey allahım ya:D

CoySensQ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ne yapalım kardeşim viptemi satmayalım adamın dediği lafa bak herkes vip ben mi diyorum vip almayın diye hey allahım ya:D
:D sunucu başarılı ama yani ben ize vip satmayın demiyorum :D satında yenilere yer yok diyorum :D herkes iyi olmuş bile :/

Hakan0178

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
selamun aleyküm kardeş ben serverinize giriş yapamıyorum oyundaki ismim FirePower_GG lobide kalıyorum aktarılamıyorum ve şöyle yazıyor could not connect to default or fallback server,please try again later:java.net.connectexception yazıyor tekrar denememe rağmen hala aynısı oluyor (ilgilenirseniz sevinirim) birde skype adresiniz varsa yazarsanız iyi olur

BaranArslanMRJ

En iyi cevaplar
0
selamun aleyküm kardeş ben serverinize giriş yapamıyorum oyundaki ismim FirePower_GG lobide kalıyorum aktarılamıyorum ve şöyle yazıyor could not connect to default or fallback server,please try again later:java.net.connectexception yazıyor tekrar denememe rağmen hala aynısı oluyor (ilgilenirseniz sevinirim) birde skype adresiniz varsa yazarsanız iyi olur
Merhaba bugün sabah Dannyy adlı oyuncu bugta kaldığı için sunucu çökmüş Danny adlı oyuncu bugtan çıkartıldı Sunucu tekrardan aktif :)

Hakan0178

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İlgi için teşekküler kardeşim

selamun aleyküm yine ben bu arada tekrardan söylüyorum skype varsa verirseniz iyi olur sorunları ordan iletirim bura kirlenmemiş olur skyblockta oynuyorum ismim FirePower_GG adamdaki taş sistemi yüzünden oyuna giremiyorum skyblocka tıkladığım an donup kalıyor pc o sorunu nası halledebiliriz siz adama gelip kırabilirmisiniz ? donduğu için hiçbir şey yapamıyorum

BaranArslanMRJ

En iyi cevaplar
0
İlgi için teşekküler kardeşim

selamun aleyküm yine ben bu arada tekrardan söylüyorum skype varsa verirseniz iyi olur sorunları ordan iletirim bura kirlenmemiş olur skyblockta oynuyorum ismim FirePower_GG adamdaki taş sistemi yüzünden oyuna giremiyorum skyblocka tıkladığım an donup kalıyor pc o sorunu nası halledebiliriz siz adama gelip kırabilirmisiniz ? donduğu için hiçbir şey yapamıyorum
Skype adresimiz : baranmrj bana ulaşamazsan diğer ortağım skype : mirza.mutlu

Nuget

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucu çok güzeldide hub yaptınız eski havası kalmadı bence yine eskisi gibi olsun