** [1.7.X] || Play.MCTurkiyeCraft.Com:10600 || Boss || Lapis || Sayısız Oto Event || Kalite || **

MerTYK

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Öncelikle merhaba, bizim sunucuyu açma amacımız size kaliteli bir oyun sunmaktır. Biz zaten hub katagorisinde duyulmus birisiyiz. Hub sunucumuzla sizlere kaliteli bir oyun sağlayıp ve faction sonradan hub katagorisindede sizlere kaliteli bir sunucu sunacağız. Hiç lagın olmadı ve kasmadığı bir sunucuda oynamak isteyen çok kişi var o yüzden bizi tercih ediniz.

Server Adı :
Minecraft Türkiye
IP :
Play.MCTurkiyeCraft.Com:10600 ve MCTurkiyeCraft.Nitrado.Net
Sürüm :
1.7.2 - 1.7.9 (Aradaki Sürümlerde Dahildir)
RAM :
16 GB
Slot :
200

Yönetim Ekibi
HackerMerT
(KURUCU)
MRBatuReis (KURUCU)
Kursaat (KURUCU)
DoktorBerke (KURUCU)
TolgaAlar (MODERATÖR)

Neden sizi seçmeliyiz ?
Yenilikçi zor ve eğlencenin hiç bitmediği bir server arıyorsanız kesinlikle bizi seçmelisiniz.

Herhangi bir bugunuz mevcut mu ?
Sunucumuzda en ufak bile bir bug yoktur. Tek tek hepsi kapatılmıştır. Henüz Türkiye'de bilinmeyen buglar bile kapatıldı. 3 aydır bu sunucu üzerinde çalışıyorduk zaten.

Edit eşya satışı var mı ?
Asla Yoktur VİP'ler Dışında Kullanılmamaktadır Fakat Para Veriyorlar Haksızlık Demiyelim.

VIP'lere ayrıcalıkları diğer sunucular gibi abartıyor musunuz ?
Hayır kesinlikle VIP'ler tam tadındadır. Diğer oyuncuları ezemez ama ezilmez de item hariçtir.

Daha fazla soru sorarak bize destek olabilirsiniz...

= Eklendi /
= Eklenecek​
Sürekli en az bir kurucu ONLINE!
Güçlendirilmiş hile engeli.
Şans kutuları.
Ipeksi dokunuş kazma ile spawner kırma
Zorlayıcı bir oyun
Verimli spawn
Sanal Market
Sanal Chest
Ayarlı uygun VIP türleri
Lagsız verimli
İlgili yetkililer
Rehber desteği
Oyun içi ticket sistemi
Anti Bot
Sıkılmadan oynanabilir
Oto Event
Maden Eventi
Minigames​

Daha fazlası sadece oyunda...

ARSALAR

Boss (Doğmamış Basınç Tabakası İle İçeri Giriş Yapmaktadır.)

Örs

Enchant

Ham Madde

Market(Kat1)

Orman

VİP Ham Madde

Market(Kat2)

Bilgi

Avcı

Spawn (Görüntü-1)

Arena

Boss(Boss Seçme Bölümü)

Balıkçı

Lapis

Spawn (Görüntü-2)

Arkadaşlar HUB Olan MCTR Hiç Alakası Yoktur Hiçbir Sahtekarlık Yoktur El Emeği Sunucudur Biliyorum Eski Sunucuda Kötü Şeyler Yaşadık Fakat Bu Sunucu Dürüst Emeklerimizle NitradoTR Açılmış Bulunmaktadır Sunucumuzda Bağzı Pulginler Elle Yazılıp Alıntı Yapılmamak İçin Çok Uğraşılmıştır Sizlerden Tek İstediğimiz Eskileri Unutmanızdır Bu Konuyu Tartışmayalım Çünki Bütün Suç MCTR Asıl Sahibi Adını Yunus Diyen Şahsiyettir Bu Sunucu Nitradodan 3 Aylık Ödenmiş Olup 1 Yıl Kapanmaması İçin Para Ayırılmıştır Sizlerin Yapacağı Beğendiyseniz Oynamaktır Lütfen Bu Sefer Kötülemeyin Paramızla Emeğimizle Açmış Olduğumuz Sunucudur Herkezi Bekliyoruz.

NOT: Resimlerin Dağınıklığı İçin Özür Dilerim Toplu Koyulduğu İçindir.

[DOUBLEPOST=1424191678,1424190032][/DOUBLEPOST]Biraz Yana Kaymış Moderatörler Düzeltirse Mutlu Olurum Birde Arkadaşlar Resimde Craft,İstek Küçük Warpların Resmi Koymadım Fakat Spawnda Mevcuttur Ziyaret Etmenizi Öneririz.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Bütün bugların kapatılması bence imkansız denebilir çünkü s.oda bile bazı buglar var

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Konunun %40 ı başka bir sunucunun konusundan alıntı gibi ?

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Web Sitesine baktım "MCTurkiyecraft.com" ve orda RionBilisim Yazıyodu Acaba Neden

MerTYK

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eski Scriptim :) Kalmış Silmeyi Unuttum[DOUBLEPOST=1424443388,1424443296][/DOUBLEPOST]haa hostingi yönlendirince :D script silinmiş eski yazım çıkmış

Letus

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
serverinize girdim server başarısız. çok kötü bir şekilde lag hakim 16 gb ile slot sayısı doğrumu acaba ?

MerTYK

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Doğrudur Efendim Kend İnternetinizde Sorun Olabilir Veya Tam Güncelleme Yaparken Girmişsinizdir.[DOUBLEPOST=1424465959,1424465909][/DOUBLEPOST]Şuanda Kesinlikle Bir Sorun Yok Rahat Rahat Oynamaktayız!

Letus

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

20 mbs internetim var, sizde çok güzel lag var.