[1.8-1.12] JULES EMEK | OYNAYARAK PARA KAZAN! > | Çete Sistemi | Fps Sistemi | Maske Özelliği | Petler | Her gün düzenli event | PLAY.JULESOYUN.COM

OktayOfficial

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.julesoyun.com
Oyun Sürümü
1.8 ✢ 1.12
Sunucu Slotu
200 ∞
Sunucu Türü
Emek

Kopyalanabilir ip: play.julesoyun.com

Yeni Sistemler;
Çeten için bir maske oluştur, maskenin özelliklerini belirle maskeni tak ve savaşlarda sana ekstra güç sağlasınlar!
Fps'in mi düşük? O halde hiç üzülme. Bazı özellikleri devre dışı bırakarak optimizasyon yapabilirsin.
Bir pet sahiplen istersen pet'in seni korusun istersen pet'ini binek olarak kullan, yada istersen petini bir ayaklı sandık olarak kullan.
Sunucumuzda düzenli olarak çete savaşları düzenlenmektedir ve savaş sonu 1.'olan çete'ye (oyun dışı) hediyelerimiz olamaktadır. Ayrıca çete sistemimiz'de takımınızın rütbelerini düzenleyebilir, çete bankanıza para yatırabilirsiniz.
/warp parakazan bölgesine giderek saman balyası kırmaya başlayabilirsiniz! Kırdığınız saman balyaları size random olarak 0.1₺ ile 1₺ arasın'da bir para verecektir. 10₺ Bakiye'ye ulaştığınızda /ödemetalimat komutu ile yetkililere ödeme talimatın'da bulunabilirsiniz.
Siz oyuncularımıza oyuna ilk girdiğiniz zaman 7 soruluk bir test çözdürüyoruz. ardın'dan bir sinematik geçiş sizi karşılıyor ve uçak ile bilgiler eşliğinde spawn'a iniyorsunuz.
Rütbeler ➤ Sunucumuzda 16 adet rütbe ve kit bulunmaktadır.
Sanal Çiftlik

Ada Oylama
Futboll
Madenci Tavuklar
Pazar
Oto satış
Gibi birçok ek özellik'de bulunmaktadır.

Son düzenleme:

RageMurat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu çok kaliteli bir yapıt e benziyor eğer sistemleri felan gerçekse günümüz kapsamında büyük yerlere gelebilir başarılar dilerim.

Legion_35

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel birşeye benziyor , yeni sistemler var minecraft skyblock alanında böyle yeni şeyler görmek güzel olur başarılar dilerim

blueybighat

Marangoz
En iyi cevaplar
3
Muhteşem bir sunucu gerçekten. biraz oynadım ve aşırı keyifli. Kesinlikle tavsiye ediyorum !

OktayOfficial

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Güzel sunucu açılmasını bekliyorum.

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Maske özelliği, FPS sistemi ve sinematik favorim. Ayrıca konu tasarımına bayıldım, başarılar...

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Sizden bekentilerimiz yüksek .

OktayOfficial

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Maske özelliği, FPS sistemi ve sinematik favorim. Ayrıca konu tasarımına bayıldım, başarılar...
Değerli yorumunuz için teşşekür ederim. Sunucumuz biz taraflı bazı problemlerden dolayı bakıma alınmak zorunda kalmıştı, bu gün 20:00'da tekrardan aktif.

Sizden bekentilerimiz yüksek .
Beklentileriniz için teşşekür ederiz bu gün sizide aramızda görmek isteriz..